Muži "B" Hostivař - FK Újezd nad Lesy "B" 0:4

Hostivař – Újezd n.L. „B“ 0 : 4 (0:1), branky: Martin Doležal 2x, Michal Brabec 2x

Sestava:
M. Dráb – P. Bílek, J. Šneider, M. Krejčí, J. Gruber – T. Čermák, J. Frydrych – M. Doležal, K. Valtr, P. Mareš – M. Brabec (střídali: 55. min. F. Kuchař místo P. Mareše, 70. min. O. Sochovič místo zraněného F. Kuchaře, 83. min. M. Džilič místo M. Brabce)

K dalšímu mistrovskému utkání si naše rezerva zajela do Hostivaře a byli jsme v očekávání, jak potvrdíme slušný výkon a dobrý výsledek z prvního jarního mistráku.

Utkání začalo poměrně opatrně z obou stran. Od začátku bylo ale vidět, že drnovitý terén bude dělat trochu problémy hlavně našim konstruktivním hráčům v záloze. První jsme udeřili my už asi v 8. minutě, když po milimetrové kolmici K. Valtra a krásném zpracování M. Doležala druhý jmenovaný sám před domácím gólmanem nezaváhal a ujali jsme se vedení – 0 : 1. To nás slušně nabudilo, ale opět se opakovala situace z minulého týdne – festival našich zahozených šancí a výborné zákroky domácího gólmana. Domácí, kteří hrozili hlavně po dlouhých výkopech gólmana přes naší obranu, si v první půli vypracovali jenom jednu šanci, když po dlouhém autovém vhazování hlavičkoval domácí hráč přesně k naší levé tyči, ale to nás zase pro změnu skvěle podržel náš gólman M. Dráb.

O přestavce jsme si sice řekli, že na soupeře hned od začátku vlítneme a pokusíme se zasadit rozhodující úděr, skutečnost v prvních momentech po přestávce byla ale jiná. I soupeř totiž měl asi stejný plán a tak první dvě či tři minuty se odehrály kolem našeho velkého vápna. Pak ale rozehrála naše záloha poměrně slušnou partii a až na chvílemi zbytečně zdlouhavé vodění míče a možná i proto zbytečné ztráty míče (více jednoduchosti by nám určitě neuškodilo) jsme soupeře doslova převálcovali a nastříleli další 3 branky (opět jednou se trefil M. Doležal a dvakrát skóroval Michal Brabec). Domácí měli v druhé půli nejblíž k dosažení alespoň čestného úspěchu po střele do tyče z trestního kopu. Nestalo se a tak i v druhém utkání jara jsme uhájili čisté konto.

Pochvalu za výkon si zasloží všichni hráči, škoda jen zranění Franty Kuchaře, který si kvůli ostrému skluzu domácího hráče zahrál snad jenom 10 minut.

Další utkání odehraje naše „B“čko v sobotu 11/4 od 16,30 hod. na domácím hřišti proti Unionu Žižkov.

Informace před zápasem.

„B“čko v neděli v Hostivaři.

Další jarní mistrovské utkání odehraje naše „B“mužstvo v neděli 5. 4. od 16,30 hod. v Hostivaři. Sraz hráčů v místě utkání nejpozději v 15,30 hod., ti, co pojedou z Újezda, sraz na hřišti ve 14,45 hod.

V kádru naší rezervy nedošlo k žádným změnám, takže nominace by měla být stejná jako v domácím vítězném utkání proti ČAFC „B“. Je ale možné, že někdo bude nominován k utkání „A“čka v sobotu v Radotíně, na druhé straně pak by se mohl v dresu rezervy objevit někdo zase z prvního mužstva. A snad se dá zdravotně do pořádku J. Ryšavý. Konečná nominace proběhne na pátečním tréninku.

Upozornění na změnu začátku tréninků – tréninky (úterý, středa, pátek) začínají nově od tohoto týdne v 18,30 hod., je ale potřeba počítat s tím, že je to začátek tréninku na Blatově, ne čas srazu!!!!