Muži "B" FK Újezd nad Lesy - ČAFC "B" 3:0

FK Újezd nad Lesy „B“ – ČAFC „B“ 3 : 0 (1 : 0), branky: V. Kohout a T. Čelůstka – oba z penalt a P. Mareš

Fotky ze zápasu od Markéty K.

Sestava:
M. Dráb – P. Bílek, J. Schneider, M. Krejčí, J. Gruber – V. Kohout, J. Frydrych – K. Valtr, T. Čelůstka, M. Doležal – M. Brabec

Střídali: 46.min. P. Mareš místo V. Kohouta, 70.min. T. Čermák místo K. Valtra, 84.min. F. Kuchař místo M. Doležala (na střídání byli ještě připraveni M. Džilič, O. Sochovič a J. Šrámek)

Po poměrně nadějném výkonu porazilo naše „B“čko rezervu ČAFKY jednoznačným výsledkem. Naši kluci podali na těžkém, ale velmi dobře připraveném terénu, odpovědný výkon. Můžeme jenom litovat více neproměněných (dalo by se říct „tutových“) šancí a i když se jednalo o první mistrovské utkání po delší zimní pauze, přítomní diváci viděli slušný fotbal. I soupeř podal vcelku dobrý výkon, snažil se po celou dobu hrát fotbal a i on přispěl k dobré úrovni utkání.
Škoda jen, že v podobných případech nelze střídat více hráčů…obzvláště když máme plnou lavičku náhradníků, jako tentokrát. Snad to nikomu neubere na chuti a zájmu a všichni si počkají na svou příležitost, která se může objevit už v neděli v dalším mistrovském utkání v Hostivaři.

Štefan Križo