Muži "B" - výsledky a přípravné zápasy

První jarní mistrovské utkání „B“týmu:

V sobotu 28/3 odehraje naše „B“mužstvo první jarní mistrovské utkání proti ČAFC „B“. V podzimním utkání jsme soupeře porazili na jeho hřišti 3:2, tak jenom doufejme, že se nám něco podobného povede i doma. Výkop je naplánovaný na 15,00 hod., sraz hráčů před utkáním na hřišti ve 13,45 hod.

Sestavu bude nový trenér „B“čka vybírat z následujících hráčů: Bílek, Brabec, Čelůstka, Čermák, Doležal, Dráb, Džilič, Frydrych, Gruber, Krejčí, Kuchař, Mareš P., Ryšavý, Sochovič, Šnajdr, Šrámek (o případné jedné až dvou posilách z „A“čka se rozhodne po poradě trenérů „A“ a „B“ mužstva po pátečním předzápasovém tréninku).

Tímto bychom rádi pozvali fanoušky a příznivce újezdské kopané na první jarní utkání na našem domácím hřišti.

V posledním přípravném utkání (22.3.09) před startem jarní sezóny vyhrálo naše „B“ mužstvo na umělé trávě v Braníku nad místním ABC 3:2, brankami Martina Doležala 2x a Tomáše Čelůstky 1x.

Sestava:
Dráb – Bílek, Šnajdr, Čermák, Brabec – Krejčí – Doležal, Čelůstka, Votánek, Mareš P. – Ryšavý
(střídali Sochovič a Džilič)

V sobotním utkání (14.3.09) zvítězilo „B“čko nad Měšicemi 4:2 (Čelůstka 2x, Frýda 1x a vlastní).
„Ve čtvrtek 19/3 od 19,30 hod. odehraje „B“čko další přípravné utkání proti „B“čku Aritmy na její UMT ve Vokovicích, odjezd z Újezda v 18,00 hod., sraz v místě utkání nejpozději v 19,00 hod.