Trenér

Dobrý den,
chtěl bych Vás všechny kteří sledují a fandí újezdskému fotbalu informovat o dění v trenérské pozici mužů. Asi všichni víte že před začátkem podzimní části odstoupil z pozice trenéra „MUŽI B“ Petr Picek (byl u postupu do I.B třídy) a tím se nastartoval problém trenér. Bylo to těsně před začátkem soutěže a v záloze jsme bohužel žádného trenéra neměli. Celá podzimní část se proto improvizovala za pomoci trenéra Pavla Loukoty a hrajícího asistenta Jirky Ryšavého a stále se hledal nový trenér z řad Újezda nad Lesy. Na konci podzimní části jsme po dohodě s trenérem Pavlem Loukotou podali inzerát na trenéra pro mužstvo „MUŽI B“ a zároveň asistenta pro trenéra P. Loukotu. Na tento inzerát se ozval pan Štefan Krížo, který má za sebou tyto trenérské zkušenosti: trénoval 4 roky na úrovni okresu Nymburk jako hrající trenér, 2 roky žáky v Měšicích (okres Praha-východ), kde současně dělal asistenta trenéra u dospělých opět jako aktivní hráč, 1 rok trénoval Odolenou Vodu, a 2,5 roku Klecany. Po dohodě s panem Š. Krížem jsme se dohodli na jeden měsíc na zkušenou. Výsledek je, že pan Š. Krížo přijal nabídku na trénování a že s trenérem Loukotou našli shodu.
Já pevně doufám, že náš nový trenér bude přínosem pro újezdský fotbal a že se mu bude dařit minimálně jako jeho předchůdci.

Předseda FK Újezd n/L
Jiří Borovička