Muži "B" ČAFC B - Újezd nad Lesy B 2:3

Vstup do 1.B-třídy se vydařil….!

Naše Bé mužstvo zahájilo vstup do nové sezony výhrou na ČAFCe. Což by, po nepřesvědčivých  výkonech v přípravných zápasech, hádal jen málo kdo. Výhra je o to cennější, v tom že tým je nováčkem v této soutěži a navíc posledních zhruba patnáct minut dohrával o deseti. (zbytečné vyloučení Ondry Sochoviče po dvou žlutých kartách, z čehož ta první byla za zakopnutí míče - to byla klukovina Klife)

Tým už od začátku podával bojovný výkon. Snažil se se soupeřem držet krok . Soupeř nás ze začátku mírně zatlačil ale hra se během několika minut vyrovnala. Hrál se fyzicky náročný fotbal s šancemi na obou stranách. O naší výhře rozhodli dvě št´astné trefy a jedna penalta. Holt někdy je to štěstíčko potřeba.

Doufejme, že na tento výkon naše Bé mužstvo dokáže navázat v dalších zápasech, a hlavně že přidá další body.