St. dorost - hodnocení utkání s Kunraticemi

(80.Moudrý)
                      Cikhart             Urban
                   (20.Štrunc)

Branky: Košut

Utkání se nám vůbec nepovedlo. Kunratice šly od začátku utkání pro úspěch a udělaly pro to vše. My jsme nebojovali, prohrávali osobní souboje a byli všude druzí. Než jsme zjistili, že bychom mohli hrát fotbal, tak to bylo 2:0 pro domácí. Naštěstí jsme brzy Košutem po dorážce z blízka snížili, ale to bylo do poločasu vše. Měli jsme i smůlu.Ve 20 min po bolestivém zranění odstoupil Cikhart a na lavičce nám zůstal nedoléčený Moudrý. Druhý poločas naši hráči přidali a měli snahu. Bohužel přišla penalta proti nám. Šebesta zastavil nedovoleně domácího útočníka asi půl metru před vápnem a k údivu všech se kopala penalta. Konec zápasu byl hodně rozkouskovaný neboť domácí neustála leželi na trávníku. V druhém poločase snaha byla, ale marná. Snad příště.