St. dorost - hodnocení utkání s Kačerovem

FK Újezd nad Lesy – Kačerov 1:4(0:3)

Pecho

Kohout        Košut       Šebesta       Koliandr

Kovář          Liška         Moudrý     Gottfried
                                                (60.Cikhart)

Křelina      Urban

Branky: Moudrý

Do tohoto utkání jsme museli nastoupit v jiné sestavě než v předchozím kole. Kadeřábek a Kadlčík nemohli z důvodů zranění nastoupit. Bohužel se toto tkání vůbec nepovedlo brankáři. První branku jsme dostali po prudké střela z 22 m. Druhou branku zhruba z toho samého místa, ale golman neudržel míč po střele v rukách. Třetí gól jsme dostali z blízka po nedůrazu našeho golmana. O přestávce v kabině jsme si řekli, že zápas nevypustíme a budeme se snažit Kačerovu znepříjemnit zbytek utkání. Hráči hráli ve velkém tempu a druhý poločas jsme byli lepší. Moudrý snížil z tresňáku a Kovář mel velkou příležitost. Bohužel po chybě Koliandra a golmana přišla čtvrtá trefa Kačerova. Výsledek vůbec neodpovídá průběhu utkaní, ale hraje se na góly a těch dal Kačerov více. Přesto musím hráče pochválit, že i přes nepříznivý průběh nesložili zbraně a bojovali až do konce.

Trenér Petr Křelina