St. dorost - hodnocení utkání se Zraslaví

FK Újezd nad Lesy - Zbraslav 4:2(1:2)

Pecho

Kohout     Košut       Kadlčík         Koliandr
                                                (60.Cikhart)
Kovář     Moudrý         Liška             Kadeřábek
                           (55.Šebesta)      (80.Gottfried)

Křelina        Urban

Branky:2xMoudrý, Kadeřábek, Křelina

První zápas jara jsme hráli na vypůjčené umělé trávě Junioru. Než jsme si uvědomili, že hrajeme misrák, tak po velkých chybách obrany to bylo 2:0 pro Zbraslav. Pak se začal hrát z naší strany útočný fotbal, že soupeř nevěděl kam dřív skočit. Velkou šanci měl Kovář a Kadeřábek, Liškovu dorážečku vykopl obránce z brankové čáry a šance Košuta skončila na tyči. 10 min. před půlkou jsme se konečně dočkali a Křelina vstřelil náš kontaktní gól. Ještě v poslední min. měl znovu Křelina šanci hlavou. Vdruhém poločase naši pokračovali v útočení a to zejména příchodem Šebesty, který vnesl do hry klid.V 60.min vyrovnal z blízka výborně hrající Kadeřábek. Pak začala úřadovat naše útočná dvojice. Kombinace Křeliny a Urbana skončila dvakrát faulem na Urbana a obě penalty Moudrý bez problému proměnil. Po druhé penaltě rozhodčí vyloučil hráče Zbraslavi a po chvilce za řeči i druhého hráče soupeře. Zbraslav konec utkání vůbec nezvládla. Úkol pro nás byl, v klidu dohrát bez zranění, ale chvílemi to bylo těžké. Musím hráče pochválit, že i přes nepříznivý stav to nevzdali a otočili výsledek.

Trenér Petr Křelina