St. dorost - hodnocení utkání se Spartou Krč

(60.Liška)

Kovář          Dvořák         Moudrý        Kadeřábek

Křelina         Urban
                (75.Cikhart)  (70.Šebesta)

Začátek utkání jsme zvládli dobře. Nic nenasvědčovalo, že dostaneme čtyřgólový příděl. Kadeřábek nastřelil břevno a do 30 min. jsme byli lepším týmem. Pak zmizela naše aktivita, toho využil soupeř a vstřelil první branku. Druhý poločas byl jako ze špatného snu. My hráli a oni dávali góly. Nutno podotknout, že jsme soupeři nahrávali. Nejprve Štrunc si zpracovával míč tak nešikovně, že toho soupeř využil a bylo to 0:1. Po  deseti minutách Urban vypíchl špičkou kopačky míč tak nešikovně, že útočníka Krče poslal do brejku. Poslední gól jsme dostali po nedůsledném bránění z naší pravé strany. My jsme si i v druhém poločase vypracovali několik dobrých příležitostí, ale zůstaly nevyslyšeny. Kdybychom hráli až do večera stejně bychom góla nedali. Snad příště.