St. dorost - hodnocení utkání s Pragou

Praga – Fk Újezd nad Lesy 0:4(0:1)

Pecho
Kohout       Košut          Štrunc        Koliandr
                                 (65.Liška)
Cikhart      Dvořák        Moudrý      Kadeřábek
(8.Šebesta)                                    (82.Pecho)
                 Křelina         Urban
            (77.Gottfried)

Branky:Křelina 2x, Moudrý(pk), Gottfried

Zápas se hrál v nesmyslný čas od 8:30. Přestože časné začátky nám nevyhovují, nakonec se ukazál být výhodou pro nás spíše než pro domácí. Na soupeři byla znát větší únava z nočního života než na našich hráčích. Hrálo se na blátivém hřišti a někteří z borců byli jak na bruslích. Hned na začátku utkání se nám zranil Cikhart a museli jsme střídat. První poločas byl málo líbivý i díky špatnému terénu. Praga měla dvě velké šance, kterým zabránil brankář Pecho. Při druhé jsme měli velké štěstí, když náš brankář vyrazil míč a přitom uklouzl, útočník Pragy však netrefil prázdnou branku. Postupně jsme převzali iniciativu na svou stranu a ve 30.min uvolnil Urban Křelinu který se zbavil kličkou brankáře a do prázdné branky vsítil levou nohou náš první gól. V druhém poločase jsme byli jasně lepší. Druhou branku vsítil Moudrý z penalty. Třetí přidal Křelina z odraženého míče po Šebestově střele. Který si bohužel neodpustil nesportovní gesto vůči soupeři a vysloužil si žlutou kartu. Nutno podotknout, že se mu ani nedivím jelikož v té době byli hráči Pragy dost nervózní a uchylovali se k nefér zákrokům. Proto jsem naše hráče nabádal, aby některé ostré souboje vynechali a přežili zápas ve zdraví. Čtvrtý gól zasunul do prázdné branky po hezkém uvolnění Gottfried. Plno našich šancí zůstalo nevyužito. Křelinovu šanci vykopl obránce z brankové čáry. Šebesta měl na kopačkách asi tři velké šance. Přesto je výsledek krásný a zcela zasloužený. Kluci jen tak dál.

Trenér Petr Křelina