St. dorost - hodnocení utkání s Trojou

FK Újezd nad Lesy – Troja 3:1(1:0)

Pecho
Liška           Košut            Šebesta          Kohout

Kovář         Cikhart           Moudrý         Kadeřábek

Křelina            Urban
                                     (85.Fišer)

Branky: Moudrý, Kohout, vlastní

V první půli se hrál fotbal většinou na půlce Troje, ale náš tým bohužel vstřelil jenom jednu branku. Naši nevymysleli vcelku nic zajímavého a proto jsme byli rádi i za jeden gól. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že si nenecháme vzít body, tak jako v zápase s Unionem Žižkovu. Hráči se snažili a po hezké akci z blízkosti dorazil do prázdné branky náš aktivní bek Kohout na 2:0. Avšak na naše hráče dopadlo uspokojení čehož využil soupeř a vstřelil kontaktní gól. Chvíli trvalo než jsme se vzpamatovali a nám na lavičce bylo několikrát úzko. Pak jsme opět převzali aktivitu na své kopačky a zejména při šanci Křeliny golman hostů ani nevěděl jak se mu podařilo vyrazit. V 75. min napřáhl ke střele Moudrý a od břevna si obránce vrazil míč do vlastní branky. Hráči by si měli uvědomit, že my na lavičce a diváci, máme jen jedny nervy. Tak ať z toho nedělají takové drama! ? :-)

Trenér Petr Křelina