St. dorost - hodnocení pohárového utkání se Zličínem

Urban            Šebesta
                (70.Fišer)

Branky:Urban

Jen málo který optimista si mohl myslet, že v téhle sestavě (čtyři hráči staršího dorostu v sestavě jinak ostatní věkem patří do mladšího dorostu) budeme rovnoceným soupeřem pro Zličín, který je v pražském přeboru na čtvrtém místě. Celý první poločas jsme vydrželi tempo. Hráči bojovali o každý míč i o každý metr hřiště. Na obou stranách se vypracovaly dvě gólové šance, ale náš i soupeřův brankář se překonávali. Do druhé půlky jsme šli s odhodláním, že se o výsledek popereme a necháme na hřišti duši. Na začátku se Zličín do nás pustil a my nevěděli kde nám hlava stojí. V 60.min Zličín vstřelil branku, brankář neměl šanci. Hráči musí dostat velkou pochvalu, že se nesesypali, ale dál se pustili do soupeře. Po pěti minutách bylo vyrovnáno! Urban, který měl celý zápas problém se svalem, a přesto bojoval a vyrovnal. Po vyrovnání jsme to byli my, kdo diktoval tempo zápasu. V 75 min. se ocitl ve vyložené šanci (největší z celého zápasu) Šebesta, ale z malého vápna nikým neatakován trefil pouze brankáře. Ke konci zápasu už nám docházely síly, přesto jsme to rozumným fotbalem dohráli až na penaltový rozstřel.

Drama jak má být. Šli kopat: Moudrý, Štrunc, Fišer, Cikhart, Kovář. Hned první penaltu Zličana náš výborný brankář Pajaziti chytil. Naši hoši se ani jednou nemýlili a když čtvrtou penaltu náš golman opět chytil, tak na Kováře už nedošlo. Postoupili jsme přes Zličín zcela zaslouženě. Už dlouho jsem kluky neviděl takhle bojovat a hrát celé utkání s takovým nasazením. Chtělo by to takhle hrát i příště. Kluci moc děkuji za nádhernou podívanou s krásným koncem. DÍK!!!!!!!!

Trenér Petr Křelina