St. dorost - hodnocení utkání s Kunraticemi

FK Újezd nad Lesy- Kunratice 2:0 (1:0)

Pecho

Šebesta
              Liška                Košut              Kohout

Kadeřábek      Moudrý            Dvořák             Kovář
(70. Cikhart)
                       Štrunc               Urban
                   (89.Pecho)

Branky: 2x Moudrý

Zápas jsme překvapivě začali aktivněji, ale to nám vydrželo jenom 10 min. Potom začal nudný fotbal. Snaha byla, ale vše končilo na hranici vápna. Nikdo nic hezkého nevymyslel až do 30min., kdy Moudrý po samostatné akci krásně zavěsil. Druhý poločas bylo pokračováním špatného fotbalu. Kunratice si nevypracovali ani jedinou šanci. Hrálo se převážně na jejich půli, ale bez efektu. Naši předváděli upachtěný výkon a přesto to bylo stále jenom o jednu branku. Nuda byla až do 90.min. Pak se děli nevídané věci. 91.min - po druhé žluté kartě vyloučena Liška. 93.min - vyloučený po druhé žluté kartě hráč Kunratic. 96.min – špatný kop brankáře vystihl Pecho a po několika krocích vystřelil ale brankář hostí chytá mimo vápno. Následuje vyloučení brankáře a trestný kop, který Moudrý v 97. min. proměňuje. Do 90.min nudný fotbal než nastoupil náš žolík Pešoun, pak zápas začal mít zajímavý děj.

Trenér Petr Křelina