St. dorost - hodnocení utkání se SEMI Kačerov

SEMI Kačerov - FK Újezd nad Lesy 4 :1(3:1)

Pajazizi

Liška       Košut          Kadlčík         Kohout

Kovář     Dvořák        Moudrý         Vacek
                                                (55.Šebesta)

Urban           Štrunc
                            (82.Decker)

Branky:  Urban

Hned od začátku se do nás Kačerov pustil ve velkém stylu. Naše obrana nevěděla kam dřív skočit. Záloha a hlavně útok nic nevymyslel. Hráči byli nedůrazní a prohrávali osobní souboje, častokrát je i vypustili !!! Což soupeř po zásluze potrestal prvním gólem. Ve 31. min. po ojedinělé ale hezké akci Kováře, vstřelil vyrovnávající gól Urban. Bohužel i po vyrovnání naši hráli stále špatně a Kačerov dal další dvě branky. V druhém poločase jsme se zlepšili a měli i šance. Naši hráči přidali na aktivitě a fotbal byl z naší strany lepší. Bohužel soupeř nám dal čtvrtý gól. Musíme sportovně přiznat, že Kačerov byl lepší. Musím se ale zmínit o jednom poznatku. Tak uřvaný, ubrečený a psychicky labilní tým jsem dlouho neviděl. U každého našeho faulu hrozně brečeli (i trenéři) "jaký jsme prasata". Když přišel faul z opačné strany tak to bylo vše v pořádku. Štrunce nevybíravým způsobem zasáhli do kolena tak, že nemohl dohrát a musel být vystřídán. Když se belhal z hřiště, tak ho ještě slovně napadli (bylo i strčení). Doufám, že příští utkání bude od nás lepší.

Trenér Petr Křelina