St. dorost - hodnocení utkání se Horními Měcholupy

Horní Měcholupy - FK Újezd nad Lesy 1:4(1:1)

Pecho
Kohout        Košut          Kadlčík        Koliandr

Kovář        Dvořák         Moudrý        Kadeřábek

Šebesta        Štrunc
              (70.Vacek)    (82.Pecho)

Branky:   Kovář, Štrunc, Moudrý, Košut

Opětovně špatný přístup ke hře na začátku utkání se nám tentokrát vymstil. Hned v 5 min. nám po rychlém rozehrání přímého kopu dal soupeř gól. Byla to lekce, kterou jsme potřebovali, aby si hráči uvědomili, že fotbal se hraje naplno ihned od začátku utkání. Během krátké chvíle se ocitnul Štrunc dvakrát ve velké šanci. Ani jednu neproměnil, přičemž s tou první zle naložil. Ve 44.min Kovář s přehledem vstřelil gól do šatny a bylo vyrovnáno. Po bouřlivé diskuzi v šatně byli naši hráči jako vyměnění. V 50 min. jsme rychle rozehráli přímý kop. Štrunc si dobře naběhnul, objevil se sám před brankářem a nemýlil se. V 57.min jsme kopali z velké vzdálenosti trestný kop. Kadlčík nacentroval do vápna a odražený míč Košut hlavou zavěsil do sítě. V 62 min. přišla nejhezčí akce zápasu, kdy na jeden dotek Kovář s Šebestou uvolnili Moudrého, který se řítil sám na brankáře a vstřelil čtvrtou branku. Konec zápasu jsme trochu vypustili, ale naštěstí toho Horní Měcholupy nevyužily.

Trenér Petr Křelina