St. dorost - hodnocení utkání se Zbraslaví

Zbraslav – FK Újezd nad Lesy 1:3(0:2)

Pecho
Kohout        Kadlčík           Košut         Koliandr
                                                       (60.Liška)

Kadeřábek   Dvořák         Moudrý         Kovář

Urban                       Štrunc
                                         (75.Matoušek)

Branky: 2xŠtrunc, Urban

Naši se rozjížděli jako parní lokomotiva. Než nabrali tempo, tak to trvalo 15 min. Potom však začali hrát fotbal v rychlosti a přesnými přihrávkami po zemi jasně přehrávali Zbraslav. Ve 21 min. vstřelil Štrunc první branku. Ten samý hráč po chvíli nastřelil tyčku. Naše mužstvo stále hrálo aktivně a ve 42.min po rohu přdal druhý gól Urban. Ve 48.min. přišla velká chvíle Štrunce. Utekl celé obraně a vyběhnuvšího brankáře krásně přeloboval. Hráči si vypracovali další brankové příležitosti, ale výborný brankář domácích Zbraslav podržel. V 61 min. po ojedinělím útoku z levé strany jsme dostali gól. Zápas vůbec nezvládl rozhodčí. Domácí hráli zákeřně a velké množství jejich  faulů rozhodčí netrestal. Naši hráči dlouhou dobu nebyli tolik pokopáni jako v tomto zápase. Škoda neproměněných šancí, vítězství mohlo být ještě vyšší.

Do dalšího zápasu si kluci zahojí šrámy a opět budeme bojovat o další body. Kluci díky.

Trenér Petr Křelina