St. dorost - hodnocení utkání s Hostivaří

FK Újezd nad Lesy – Hostivař 3:0 (1:0)

Pecho
Kohout        Kadlčík        Košut         Koliandr

Liška         Folauf        Cikhart       Kadeřábek
(88.Pecho) (5.Dvořák) (75.Gotfried)

Urban          Kovář

Branky: Dvořák, Liška, Kovář

V druhém utkání jsme bohužel hned v 5.min ztratili po souboji o míč kapitána Folaufa který musel být s bolestivým zraněním kolena vystřídán. Do 20. minuty utkání to vypadalo, že je jen otázkou času, kdy dostaneme gól. Hráli jsme velmi špatně, soupeř byl ve všech ohledech lepší a my jen přihlíželi jak se hraje fotbal. Do první vyložené šance jsme se však dostali my. Kovář se řítil sám na branku a ve vápně byl brankářem faulován. K překvapení všech se penalta nekopala. Za pár minut nedaleko rohového praporku opět brankář důsledného Kováře fauloval a znovu bez reakce rozhodčího. Ve 30 min kopal z levé strany Cikhart trestný kop a Dvořák dal hlavou první gól. Od této chvíle naši hráči začali hrát jako by je někdo poli živou vodou. Ve druhém poločase pokračovali ve výborném výkonu což korunovali dalšími dvěma góly. Liška z blízka dorazil míč do branky a Cikhart vybojoval míč v souboji s brankářem a předložil míč Kovářovi který dal třetí gól. Hlavně v druhém poločasu se hrál pěkný fotbal s velkým nasazením a za to patří všem hráčům dík.
Všichni budeme Matěji Folaufovi držet palce, aby se ze zranění kolena brzo dostal.

Trenér Petr Křelina