St. dorost - hodnocení utkání s Juniorem "B"

FK Újezd nad lesy – Junior 0:1(0:0)

Liška
Kohout          Košut          Kadlčík      Koriandr

Matoušek       Folauf         Štrunc       Dvořák
(80.Gottfried)                                   (70.Cikhart)

Kovář          Urban

V prvním zápase jsme se potkali s velkým favoritem na postup. Soupeř vydatně posílen hráči divizního áčka se do nás pustil, že naši nevěděli kam dřív skočit. Naši prohrávali souboje a byli u všeho později. S přibývajícími minutami se naši dostali do tempa a zápas měl zajímavý náboj. Rozhodčí nechal hrát zápas na hranici únosnosti a chvílemi se hodně jiskřilo. Junior byl celý první poločas lepší, ale vyloženou šanci neměl. Druhý poločas Junior pokračoval v náporu. Naše obrana v čele s brankářem ale pracovala velmi dobře. Největší šanci odvrátil Kohout, když z opuštěné branky odkopl míč (jediná vyložená šance soupeře). Naši se též snažili o útočnou činnost. Šancí bylo méně než si jich vytvořil soupeř. V 65. min se ocitl sám před bránou Matoušek, ale špatně zakončil mimo bráno. V 73.min chytil za dres ve vápně Koliandr útočníka a rozhodčí odpískal pokutový kop. Faul byl naprosto zbytečný neboť protihráč byl na kraji vápna a nebyl ve výhodné pozici. Pokutový kop soupeř proměnil.

Hráčům patří dík za velkou snahu a bojovnost až na pokraji sil. Škoda, že jsme nemohli využít více hráčů (Kadeřábek,Moudrý,Křelina,Šebesta). Určitě bychom favorita více potrápili.

trenér Petr Křelina