FK Újezd - Lipence

12.kolo 13.06.2009 10.00

FK Újezd nad Lesy - Sokol Lipence 13:1 (5:0)

Sestava :
Votava Tadeáš – Drdla Lukáš, Pinkas Martin, Černý Tomáš, Vojáček Lukáš–
Konejl David, Foltman Petr, Andras Lukáš, Rubeš David – Podlipný Jakub, Karbus Jakub

Branky : 2x Karbus Jakub, 2x Podlipný Jakub, 2x Přibyl Roman, 2x Vaníček Tomáš, 2x Drdla Lukáš, Vojáček Lukáš, Foltman Petr, Mruvčínský Martin

Střídali : Novotný David, Lipár Dominik, Valla David, Stemberk Kryštof, Vaníček Tomáš, Mruvčinský Martin, Přibyl Roman

Trenér : Bc. Chumlen Jan (Pižďuch)

Komentář k zápasu :

Dnešní komentář bude trochu specifický. Jelikož jsem více času strávil organizací rozlučky než samotným sledováním zápasu, tak se k zápasu vrátím jen krátce.

V úvodu bych chtěl vyzdvihnout přístup soupeře z Lipenců, který ač měl velké problémy se sestavením mužstva díky organizovaným oslavám na vlastním hřišti, nakonec dorazil a zápas se mohl odehrát. A tímto vlastně nezkazil oslavy postupu nám. V zápase bylo důležité, že si mohli zahrát všichni hráči a poslední zápas v sezóně si užít. Což se povedlo určitě na 120%.

Po posledním hvizdu pak mohly vypuknout oslavy postupu naplno. Vše, včetně počasí se podařilo a tak to byl opravdu podařený den. Pro mnohé hráče a vedení mužstva to byl poslední zápas za mladší žáky, protože po 2 letech se opět posouvají o kategorii výše do starších žáků.

Příští týden máme doma ještě miniturnaj memoriál Ondry Bakaláře, kde se s touto sezónou rozloučíme definitivně.

Dále bych chtěl poděkovat všem rodičům, kteří nás vytrvale podporovali v průběhu celé sezóny, jezdili s námi hlavně na zápasy venku a přispěli i nemalými sponzorskými příspěvky na chod mužstva.

A na úplný závěr bych chtěl poděkovat za obří trpělivost a nadstandartní přístup našemu trenérovi Honzovi Chumlenovi. Je vidět, že jeho práce za 3 roky u mužstva přinesla ovoce v pravý čas. A tak bych mu chtěl popřát, aby to nebyla jeho poslední radost u mládežnických mužstev.