Dolní Chabry - FK Újezd nad Lesy

SK Dolní Chabry - FK Újezd nad Lesy  0 : 4  (0 : 1)

pátek 22.5.2009 , 17,00 hodin, tráva Chabry

Branky:  43´, 45´, 46´ Veselovský, 18´ Mruvčinský

Sestava:

Přibyl - Mesjar, Pinkas, Bouška, Horák, Čermák, Mruvčinský, Černý, Mikuš, Kuštein, Veselovský, Štěrba

Do dnešního utkání jsme vstupovali s vědomím, že naše jarní forma není zrovna ideální, přesto jsme chtěli naplno bojovat. Soupeř ze středu tabulky nastoupil do utkání odhodlaně, ale ani my jsme nechtěli zůstat pozadu. Většina prvního poločasu se proto odehrávala ve středu hřiště. My jsme sice měli útoky častější a nebezpečnější, ale nemohli jsme trefit branku. Přesto jsme do přestávky vedli o jeden gól, který jsme střelili z poměrně velké vzdálenosti, kdy jeden hráč centroval a útočník lehce tečoval a změnil tak směr letu balónu, na který už brankář nestačil zareagovat.

O přestávce jsme rozebrali naši ne příliš dobrou hru a očekávali jsme zlepšení ve druhé půli. To se dostavilo, avšak ne v takové kvalitě, jak bychom si představovali. Nicméně jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a obléhali jeho branku. Soupeř se dostal ze své poloviny jen po vystřídání našich hráčů ze základní sestavy.

Od poloviny druhého poločasu jsme přeci jenom začali malinko předvádět naši hru z podzimu a když se konečně začali pohybovat i naši útočníci, nestačil soupeř pořádně reagovat a tak jsme mu v rozmezí tří minut vstřelili po takřka stejných brejkových akcích tři góly a bylo rozhodnuto.

Odjížděli jsme však z Chaber potěšeni výsledkem, nikoli však hrou.