Čechie Uhříněves - FK Újezd nad Lesy

Čechie Uhříněves - FK Újezd nad Lesy  2 : 5  (0 : 3)

čtvrtek 4.6.2009, 17,00 hodin, tráva Uhříněves

Branky: 6´, 11´ Mruvčinský, 21´, 31´Veselovský, 43´Herčík

Sestava:

Přibyl - Pinkas, Bouška, Mesjar, Čermák, Pořízka, Veselovský, Mruvčinský, Kuštein, Votava, Herčík, Mikuš, Štěrba

K poslednímu utkání v letošní sezóně jsme zavítali do Uhříněvsi k pátému týmu naší tabulky. Na podzim hrál náš dnešní soupeř poněkud lépe než na jaře, když v tabulce klesl o dvě místa dolů.

Do utkání kluci vstoupili s velkou chutí a radostí ze hry, jednoduchými a přesnými přihrávkami jsme soupeře rozebírali a vytvářeli si šance, které ale často končily neúspěšně kvůli zbrklosti střelce. Přesto jsme do poločasu vstřelili tři krásné góly, všechny téměř do prázdné branky po vyšachování celé obrany soupeře.

Kluky fotbal bavil a na jejich hře to bylo znát, škoda že po přestávce kluci trošku propadli uspokojení a místo bojovnosti chtěli hrát jen profesorsky a výhradně jen směrem k soupeřově brance, jako by se jim při bránění nemohlo nic stát, ale opak byl pravdou. Po třech minutách náš obránce duchem ještě v šatně zachytil za nohu soupeřova útočníka a z následné penalty soupeř snížil. To kluky trochu vyburcovalo a po dalších čtyřech minutách jsme přidali další gól. Pak ještě jeden a kluci se už viděli v šatně a jak si dají v občerstvení na hřišti klobásu, takže soupeř, který hrál se zanícením celý zápas, ještě dvě minuty před koncem korigoval na konečných 2:5.

Dnešní utkání jsme tedy zvládli a vlastně celou sezónu s přehledem, naše postavení v tabulce závisí na utkání našeho největšího soupeře v letošní sezóně - Jižního Města.

Přesto se sezóna hodnotí kladně, za celou soutěž si kluci zaslouží pochvalu za předváděné výkony a bojovnost, kterou se prezentovali, velký dík také patří rodičům za podporu a obětavost. Takže ještě jednou všem velké díky!!