Inferno - FK Újezd nad Lesy

Inferno - FK Újezd nad Lesy 1 : 9 (1 : 5)

neděle 12.10.2008 , 12,00 hodin, tráva

Branky: 1´, 17´, 34´Veselovský, 5´, 37,´40´, Mruvčinský, 10´, 38´ Kuštein, 22´ Denemark

Sestava:

Přibyl - Mesjar, Pinkas, Bouška, Čermák, Oktábec,  Mruvčinský, Veselovský

Mikuš, Kuštein, Herčík, Štěrba, Denemark, Pořízka

K dalšímu zápasu jsme přijeli na půdu Chodova, na jehož hřišti jsme předminulý rok s MF8B usilovali o první místo ve skupině a postup do vyšší třídy. Dnes jsme přijeli s podobnými ambicemi, protože jestli bychom chtěli postoupit o třídu výše, nemůžeme si dovolit ztrácet body.

Na Chodově nás ale nečekal tým domácích, ale Inferno, se kterým jsme ještě neměli žádnou praktickou zkušenost. Před utkáním měl tento soupeř na svém kontě dvě výhry a tři prohry, takže byl pro nás velkou neznámou. Proto jsme chtěli začít se soustředěnou obranou a vyčkat, s čím se představí soupeř. Jenže hned v první minutě udělal soupeř při bránění chybu, kterou jsme dokázali využít. Tento moment nás nakopnul a s chutí hrající naši hráči začali kombinovat, což se jim poměrně dařilo, takže po deseti minutách jsme vedli tři nula a bylo fakticky rozhodnuto. Do poločasu jsme přidali další dvě branky a hra našeho týmu byla docela dobrá, takže o přestávce nebylo hráčům prakticky co vytknout. Také druhý poločas jsme hráli podobně jako první, ale protože většina hráčů přítomných na hřišti si chtěla dát gól, tak místo kombinací se snažili kluci projít samostatně, což ne každému jde. Proto skóre nenarůstalo tak, jak bychom si představovali. A tak na další branky jsme museli čekat téměř deset minut. Když si kluci vzali k srdci trenérovy rady, že mají hrát kombinačně, začali jsme se zase dostávat do gólových šancí a ty pak většinou i proměňovat, takže se náš brankostroj zasekl na čísle devět.

Dnešní zápas nám opravdu vyšel, kluci si zahráli hezký fotbal se spoustou pěkných akcí, ale pravda je, že nám tento výkon umožnil i soupeř, který hrál úplně odevzdaně. Možná to bylo i tím, že poměrně brzy prohrával o více branek a fotbal ho přestal bavit.

Našim klukům patří pochvala za předvedený výkon a byli bychom rádi, kdyby s takovýhle nasazením v zápase pokračovali i v dalších utkáních.

Nejlepší hráči: Matěj, Martim M., Radim, Tomáš