FK Újezd nad Lesy - Hostivař

FK Újezd nad Lesy - SK Hostivař  6 : 1  (2 : 0)

Pátek 12.9.2008 , 16,30 hodin, tráva Újezd

Branky: 11´, 20´, 27´, 28´, 46´, 50´ Mruvčinský

Sestava:

Herčík - Mesjar, Pinkas, Bouška, Veselovský, Čermák, Denemark, Mruvčinský

Horák, Štěrba, Kuštein, Černý, Votava

Na první domácí zápas jsme se velmi těšili, hrálo se za pěkného počasí na perfektním trávníku. Soupeř přijel pouze s jedním hráčem na střídání, takže se dalo očekávat, že s ohledem na naši početnou lavičku nám ke konci zápasu už nebude stačit fyzicky, což se nakonec i potvrdilo.

Hned úvodní minuty naznačili, kde se bude odehrávat většina hracího času. Uzamkli jsme soupeře na jeho vlastní polovině, ale protože jsme všemi hráči útočili středem hřiště, soupeřovu branku jsme neohrozili. Jakmile ale hráči začali roztahovat hru do stran a uvolnili střed křiště, přehrávali jsme soupeře poměrně hladce a centry létaly do vápna ze všech stran. Za naši zlepšenou hru jsme byli odměněni v prvním poločase dvěma góly, které padly po hezkých kombinací několika hráčů. Ve druhém poločase jsme ještě vystupňovali náš tlak a výsledkem byly další branky v soupeřově síti. Mezitím jsme i my inkasovali gól po rohovém kopu soupeře, když náš hráč zaspal při hlídání soupeře a ten jednoduše skóroval. Tento gól nás probudil a začali jsme soupeře ještě více svírat na jeho vlastní polovině, výsledkem tohoto tlaku bylo další velké množství šancí mnoha hráčů a také další branky v soupeřově síti a tak jsme v pohodě dovedli zápas do vítězného konce.

Hra našich kluků se líbila, předváděli pěkné kombinace, jen musíme zlepšit pohyb a zpracování míče všech hráčů před brankou tak, aby výsledek a počet vstřelených branek neležel jen na Martinovi.

Nejlepší hráči: Martin M., Radim, Lukáš, Ludva