Štěrboholy - FK Újezd nad Lesy

Štěrboholy - FK Újezd nad Lesy 0 : 8 (0 : 1)

neděle 28.9.2008 , 14,15 hodin, tráva

Branky: 2´, 35´, 48´Veselovský, 32´, 42´ Mruvčinský, 44´, 45´ Denemark, 39´ Kuštein

Sestava:

Přibyl - Mesjar, Pinkas, Bouška, Veselovský, Votava, Denemark, Mruvčinský,

Mikuš, Kuštein, Herčík

Za krásného slunečného nedělního odpoledne jsme zavítali na hřiště Štěrbohol. Chtěli jsme si ze soupeřova hřiště odvézt tři body, protože v minulém kole jsme ztratili na Aritmě. Začali jsme proto s velkým nasazením a než se soupeř rozkoukal, už jsme vedli o gól. To kluci několika přesnými přihrávkami rozebrali soupeřovu obranu a pak Matěj z 8 metrů trefil šibenici. Další minuty jsme sice útočili, seč nám síly stačily, ale bez gólového efektu. Nejenže jsme se potýkali s našimi starými chybami, jako je zpracování balónu, ale především soupeř začal více bojovat a držel s námi krok, takže do poločasu se už skóre nezměnilo.

Druhý poločas jsme začali opět velkým tlakem, ale úvodní minuty jsme nebyli schopni se dostat na dostřel soupeřova brankáře. To se podařilo po šesti munutách, kdy se zblízka dorážkou prosadil Martin. Od této chvíle na hřišti existovalo jen jedno mužstvo, a to Újezd. Tlačili jsme se k bráně soupeře všemi hráči, takže do gólových šancí se dostávali i obránci, nicméně jejich střely šly pohříchu vedle nebo je pochytal soupeřův brankář. Poslední desetiminutovku soupeř úplně odpadl, takže i po jejich velkých chybách (takto Vašek 2 góly za minutu)  jsme vršili skóre, až se zastavilo na osmičce.

Všichni kluci dnes bojovali jako jeden muž, hráli obětavě a s důrazem, krásně kombinovali, takhle bychom si jejich hru všichni představovali. Odjížděli jsme ze Štěrbohol spokojeni nejen se třemi body, ale i s pocitem dobře odvedené práce.