Aritma - FK Újezd nad Lesy

Aritma - FK Újezd nad Lesy 0 : 0 (0 : 0)

neděle 21.9.2008 , 9,00 hodin, tráva

Branky:

Sestava:

Přibyl - Mesjar, Pinkas, Bouška, Veselovský, Čermák, Denemark, Mruvčinský

Štěrba, Horák, Mikuš, Kuštein, Votava, Pořízka

Další zápas jsme odehráli na hřišti soupeře, který předchozí dva zápasy vyhrál, takže se dal očekávat tuhý boj. Hrálo se za chladného počasí a brzy po ránu, což asi ani jednomu týmu nevyhovuje, proto podle toho hra vypadala. My jsme vycházeli ze zajištěné obrany, podnikali útočné brejky, ale soupeř nás k ničemu velkému nepustil. Pokud jsme si přeci jenom vytvořili nějakou dobrou šanci, vinou nepřesnosti a zbrklosti při střelbě se nám nepodařilo vstřelit branku. To samé se dá říci i o soupeři. Celé utkání bylo vlastně čekání na to, jestli se nám nebo Aritmě podaří vstřelit aspoň jednu branku znamenající vítězství, což se ale nakonec nikomu nepodařilo. Oba týmy sice může těšit nula v kolonce obdržených branek, ale zároveň je to i varování pro všechny, neboť známé pořekadlo říká, že kdo nedá branku, nemůže vyhrát.

Nejlepší hráči: Roman, Martin M., Radim