Čechie Smíchov - FK Újezd nad Lesy

Čechie Smíchov - FK Újezd nad Lesy 0 : 12 (0 : 6)

sobota 25.10., 10,30 hodin, tráva

Branky: 3´, 6´, 20´, 22´, 46´ Mruvčinský, 10´, 27´, 29´, 35´ Veselovský,    23´, 31´ Denemark, 44´ Přibyl

Sestava:

Přibyl (2 pol. Herčík)  - Mesjar, Pinkas, Bouška, Veselovský, Votava, Denemark, Mruvčinský, Mikuš, Kuštein, Černý, Pořízka

V sobotu dopoledne jsme se letos vydali naposledy na hřiště soupeře a to na Smíchov. Ráno počasí nic moc, ale během zápasu vykouklo sluníčko, které klukům určitě zvedlo náladu, protože odehráli dobrý zápas. Na soupeře jsme si připravili jednoduchou taktiku. Chtěli jsme do zápasu vlítnou jako uragán a než se vzpamatuje, nastřílet mu pár gólů, aby kluci, co za dvě hodiny ještě jeli hrát za mladší přípravku, mohli chvíli po přestávce odjet zpátky do Újezda. Naše taktika vyšla podle plánu, protože za deset minut to bylo o tři branky a soupeř byl zralý na ručník. Je ovšem pravdou, že hráči soupeře byli poněkud malého vzrůstu, věkově asi patřili spíše do mladší přípravky. Našim klukům však nelze upřít snahu a bojovnost, kterou se prezentovali téměř po celý zápas. V naší hře také byly určité nedostatky, protože po třech vstřelených gólech jsme přestali dodržovat naši taktiku a místo snahy o kombinaci to kluci zase začali zkoušet sólově, což se nesetkalo s gólovým efektem. Po domluvě trenéra hráči pochopili, že kombinací se dostanou až před branku a tam už je to jenom o tom, jak se kdo orientuje a dokáže nabízenou příležitost využít ke vstřelení gólu. Když se jim toto dařilo, dokázali v rozpětí pěti minut vstřelit tři góly a tak poločas skončil 6:0. O přestávce jsme se s klukama dohodli, že ti co odjedou na další zápas do Újezda, začnou druhou půli a nebudou se šetřit a že po cca deseti minutách druhého poločasu skončí dnešní zápas. To kluci splnili beze zbytku a za deset minut druhé půle přidali po kombinacích celého týmu další čtyři góly. Střídající hráči chtěli také předvést své umění a jelikož na to měli realativně dost času, zahráli si všichni poměrně dost a nakonec jsme přidali ještě další dvě branky. Dnešní zápas se povedl klukům jak výsledkově, tak herně, bylo na nich vidět s jakou radostí fotbal hrají a tak závěrečný potlesk rodičů jim patřil právem.