FK Újezd nad Lesy - Čechie Smíchov

FK Újezd nad Lesy - Čechie Smíchov  6 : 0 (2 : 0)

čtvrtek 28.5., 18,00 hodin, tráva Újezd

Branky: 38´, 49´ Mruvčinský, 8´ Čermák, 22´ Bouška, 27´ Mesjar, 33´ Veselovský

Sestava:

Přibyl - Pinkas, Bouška, Mesjar, Čermák, Horák , Veselovský, Mruvčinský, Votava, Mikuš, Kuštein, Pořízka,  Denemark, Herčík

Do předposledního zápasu sezóny jsme nastoupili proti týmu ze spodní části tabulky naší skupiny, postavili jsme do zápasu všechny hráče, které máme v současnosti k dispozici. Od začátku utkání jsme soupeři ukázali. kdo je na hřišti pánem a zatlačili jsme ho na jeho vlastní polovinu, na tu naší se dostával jen sporadicky a na malou chvilku. Naše akce ze začátku zápasu byly dotažené jen před branku soupeře, kde jsme bohužel tyto akce nedokázali dotáhnout ke zdárnému konci, tedy ke gólu. Bylo to jednak vlivem počasí, neboť před utkáním hustě pršelo a míč klouzal po trávě jako namydlený blesk, takže kluci měli potíže se zpracováním, ale i špatným rozhodováním hráčů, kteří namísto střely někdy zbytečně volili ještě další přihrávku na spoluhráče, který to ovšem nečekal... tím pádem jsme do poločasu vstřelili jen dva góly. Po přestávce jsme zahájili stejně jako v prvním poločase jen s tím rozdílem, že už si kluci zvykli na jiné odskoky míče na mokré trávě a začali hrát také víc kombinačně s daleko přesnějšími přihrávkami, takže se na fotbal v jejich podání už dalo docela koukat a sami hráči se začali konečně! fotbalem bavit. Na hře to bylo samozřejmě hned znát a také skóre narůstalo až do půltuctu.

Všichni hráči si zahráli, vyhrálo se a všichni jsme měli z jejich hry radost.

A a a a vo tom to je !!