JARO 2009

1.4.2009     16:30 hod   hř. Na Děkance    Ježura - SG Újezd n. L.  3:1 (2:1)

Sestava:  Mašín - Klíma, Loukota, Veselovský,  Havel - Drábek, Sochovič, Andras, Brázda - Škoda, Koubský - střídali: Mora, Herčík

Branka: Škoda

První jarní zápas nás nezastihl v úplné pohodě. Velké množství našich jednoduchých přihrávek směřovalo na kopačky soupeře. Hra v poli byla vcelku vyrovnaná, ale  nedokázali jsme soupeře ohrozit v zakončení. Domací po několika rychlých akcích  dvakrát skórovali. Nám se ke konci poločasu podařilo snížit M.Škodou na 2:1. I když soupeř na začátku druhého ppoločasu zvýšil na 3:1, naše hra se zlepšila, soupeře jsme zatlačili na jeho půli, ale několik našich velkých šancí jsem nedokázali dotáhnout do konce. Musíme konstatovat, že naše hra v druhém poločase nebyla špatná, ale když se nedaří našemu střelci M.Škodovi, těžko dáváme góly a na některých hráčích byla znát zimní přestávka.

6.4.2009   17:00   hř,újezd n. L.     SG Újezd n. L. - Výtahy   1:0 (1:)

Sestava: Šrámek - Kodras, Loukota, Veselovský, Novák - Mora, Sochovič, Andras, Rak - Brázda, Koubský - střídali: Drábek, Klíma, Herčík

Branka: Rak

Domací zápas s posledním týmem tabulky byl překvapivě vyrovnaný . Soupeř přijel s jiným mužstvem než hrál na podzim a zvláště jeho útočníci celý zápas zaměstnávali naší obranu. Naše mužstvo bojovalo a mírnou převahu jsme zúročili v jedinou brankou Újezda, která byla vstřelena z jasné penalty po průniku J.Koubského a následného faulu. Penaltu proměnil L. Rak. Ve druhém poločase jsme si stále udržovali mírnou převahu a několik dobrých šancí nevyužili. Nebezpeční útočníci soupeře si vypracovali také dvě velmi dobré šance, které však zneškodnil spolehlivě chytající J. Šrámek a tak skončilo utkání našim těsným vítězstvím 1:0. V tomto zápase naše mužstvo bojovalo, zadní řady celkem spolehlivě bránili dobré útočníky soupeře, záloha byla pracovitá, útočníci se snažili, i když absence střelce byla znát. Po zápase zavládla v kabině spokojenost s dobře odehraného utkání.

14.4.2009   17:00 hř. B.Hora     Bílá Hora - Újezd n. L.   4:1

20.4.2009   17:00 hř.Újedz n. L.    SG Újezd n. L. - Hotel Ostaš 3:0

Sestava: Herčík - Mora, Veselovský, Loukota, Havel - Andras, Sochovič, Rak, Drábek - Koubský, Mruvčinský - střídali: Kodras, Brázda, Novák,