FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Naše týmy


Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Na jakém postu je náš A-tým mužů nejsilnější?
Brankaři 76 (25%)
Obránci 55 (18%)
Záložníci 79 (26%)
Útočníci 39 (13%)
Realizační tým 50 (17%)
Celkový počet hlasů: 299

Podzim 2017

3.kolo

SG Jinočany - SG Újezd 1:8 (1:6)

Branky: Chumlen 3, Jirsa 2, Brabec, Kurucz, Mareš (pen)

Sestava: Mruvčinský - Mareček, Šneider, Mareš, Fučík - Jirsa, Zeman, Němeček, Kurucz - Beránek, Brabec - střídal Chumlen

Komentář:
Asi nejdelší letošní výlet nás zavál do Jinočan k nováčkovi letošního ročníku SG.

Díky dopravním komplikacím jsme začali asi o 15 minut později, ale hned v první minutě jsme vedli po pěkném přehození domácího brankáře od Michala Brabce - 0:1. Tato branka nás spíše utlumila a tak domácí začali hrát a vytvořili si i několik spíše náznaků šancí. Naštěstí s příchodem Fandy Chumlena jsme zase zabrali a rázem to bylo 0:3. Pak jsme ještě dali domácím "čuchnout", když jejich útočník využil zaváhání Pavla Jirsy a přehodil vyběhnuvšího Romana - 1:3. Následně jsme vyřešili asi 2 rohové kopy a do konce poločasu přidali ještě 3 branky, když nejprve Fanda prostřelil z nepřímého kopu za malou domů domácí hradbu na čáře, pak Palko zkušeně proměnil penaltu (po faulu na Fandu) a poločas ukončil podařenou hlavičkou Pavel Jirsa - 1:6.

Do druhé půle nastoupili domácí z kopce a tak jsme čekali, jestli se nebude konat nějaký uragán z jejich strany. Nic se nekonalo, asi se první půli do kopce vyčerpali :-) Takže jsme se snažili držet balón a v pohodě dohrát zápas. Branky jsme dali 2, jednu hned v úvodu Pavel Jirsa a gólový účet uzavřel dorážkou Vilda - 1:8.

Pro domácí možná až příliš krutý výsledek, ale na naší straně rozhodně spokojenost i s předvedenou hrou. Opět jsme museli improvizovat v brance a Roman rozhodně nezklamal a předvedl několik dobrých zákroků.