FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Naše týmy


Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Na jakém postu je náš A-tým mužů nejsilnější?
Brankaři 67 (24%)
Obránci 53 (19%)
Záložníci 76 (27%)
Útočníci 36 (13%)
Realizační tým 47 (17%)
Celkový počet hlasů: 279

SG Újezd - SG Lokáda 1:2 (1:2)

14.kolo přeboru SG

SG Újezd - SG Lokáda 1:2 (1:2)

Sestava : Dráb - Mareček, Šneider, Mareš, Fučík - Beránek, Němeček, Zeman, Brabec - Hladík, Ryšavý- střídali Kurucz, Mora

Branky : Hladík

Komentář:
Poslední zápas nás čekal s lídrem tabulky SG Loko.

Už před začátkem zápasu bylo jasné podle příchozích soupeřových borců, že lídr tabulky neponechal nic náhodě a přijel do Újezda v hodně silné sestavě. Od úvodu jsme hráli poctivě zezadu a vyráželi do brejků, abychom zamezili soupeřově silné zbrani. Tato taktika se celkem dařila a tak jsme asi ve 20-té minutě Vlastou šli do vedení - 1:0. Gól nám vlil celkem sebevědomí a tak chvilku poté po dobré kombinaci zakončoval bohužel Něma z nadějné pozice nad. Kolem 30-té minuty jsme vyrobili uprostřed hřiště 2 zbytečné ztráty a během 5-ti minut jsme prohrávali.... Nejprve soupeř proměnil penaltu a pak rychlý brejk - 1:2.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a cca od 50-té minuty začali soupeře přehrávat. Bohužel několik nadějných akcí se nám nepodařilo dotáhnout a naše zakončení bylo buď slabé a nebo nepřesné. Náš tlak gradoval v poslední desetiminutovce, kterou načal pěknou střelou do tyče Míša Brabec, pak prodloužení Palka hlavou bez povšimnutí našich střelců prolétlo malým vápnem. A když se nechytili ani závěrečné pokusy Zémy a Vlasty, tak si soupeř odváží těsné vítězství 1:2.

Rozhodně nejlepší jarní zápas daný kvalitou obou soupeřů. My jsme konečně více kombinovali po zemi a za druhou půli jsme si minimálně vyrovnání zasloužili. Sami můžeme litovat té zpackané pětiminutovky v první půli.

Soupeři gratulujeme k vítězství v Přeboru, my bez ohledu na dohrávky končíme na druhém místě. Takže na příští sezónu máme co vylepšovat :-)

V každém případě díky všem hráčům za odehranou sezónu a v pátek Vás všechny rád uvidím na rozlučce !

Andy