Podzim 2017

3.kolo

SG Jinočany - SG Újezd 1:8 (1:6)

Branky: Chumlen 3, Jirsa 2, Brabec, Kurucz, Mareš (pen)

Sestava: Mruvčinský - Mareček, Šneider, Mareš, Fučík - Jirsa, Zeman, Němeček, Kurucz - Beránek, Brabec - střídal Chumlen

Komentář:
Asi nejdelší letošní výlet nás zavál do Jinočan k nováčkovi letošního ročníku SG.

Díky dopravním komplikacím jsme začali asi o 15 minut později, ale hned v první minutě jsme vedli po pěkném přehození domácího brankáře od Michala Brabce - 0:1. Tato branka nás spíše utlumila a tak domácí začali hrát a vytvořili si i několik spíše náznaků šancí. Naštěstí s příchodem Fandy Chumlena jsme zase zabrali a rázem to bylo 0:3. Pak jsme ještě dali domácím "čuchnout", když jejich útočník využil zaváhání Pavla Jirsy a přehodil vyběhnuvšího Romana - 1:3. Následně jsme vyřešili asi 2 rohové kopy a do konce poločasu přidali ještě 3 branky, když nejprve Fanda prostřelil z nepřímého kopu za malou domů domácí hradbu na čáře, pak Palko zkušeně proměnil penaltu (po faulu na Fandu) a poločas ukončil podařenou hlavičkou Pavel Jirsa - 1:6.

Do druhé půle nastoupili domácí z kopce a tak jsme čekali, jestli se nebude konat nějaký uragán z jejich strany. Nic se nekonalo, asi se první půli do kopce vyčerpali :-) Takže jsme se snažili držet balón a v pohodě dohrát zápas. Branky jsme dali 2, jednu hned v úvodu Pavel Jirsa a gólový účet uzavřel dorážkou Vilda - 1:8.

Pro domácí možná až příliš krutý výsledek, ale na naší straně rozhodně spokojenost i s předvedenou hrou. Opět jsme museli improvizovat v brance a Roman rozhodně nezklamal a předvedl několik dobrých zákroků.