FK Ujezd - Kopanina

3.kolo - neděle 19.9.2010 10:00

FK Ujezd nad Lesy - FC Přední Kopanina 4:0 (3:0)

Branky :

7', 12' Karbus Jakub, 18' Andras Lukáš, 36' Lipár Dominik

Sestava :

Šrámek Jan - Drdla Lukáš, Kostka Jakub, Rubeš David - Čermák Daniel, Foltman Petr, Andras Lukáš, Podlipný Jakub, Vojáček Lukáš - Karbus Jakub, Lipár Dominik

Střídali (hokejově):

Černý Tomáš, Vaníček Tomáš, Přibyl Roman, Novotný David, Votava Tadeáš

Komentář

K prvnímu domácímu zápasu k nám přijel z daleka nám dobře známý tým Přední Kopaniny. Zápasy s tímto mužstvem byly vždy zajímavou podívanou a tak jsme čekali, v jaké síle přijede soupeř letos.

Bohužel jsem zápas neviděl, protože jsem byl v  Německu a tak komentář vznikne jen z poznámek, které mi v průběhu zápasu připravil Karel Rubeš.

Od začátku jsme se nastěhovali na polovinu soupeře a dostali ho pod tlak. Ve 4.minutě střílel odražený míč po rohu David Rubeš těsně vedle. V 7.minutě jsme se již dočkali, když míč na 4 doteky od Honzy Šrámka přes Dominika, Andyho se dostal ke Kubovi Karbusovi, který vstřelil naší vedoucí branku. Za 5 minut jsme se radovali podruhé, když autorem branky byl opět Kuba. A desetiminutovku hrůzy pro Kopaninu završil Andy, když vstřelil branku po dobře zahraném rohovém kopu (již v pořadí 7.) - 3:0.  Běžela 18.minuta a my jsme se nadále tlačili před branku, bohužel naše muška již byla vychýlená, a tak svoje šance zahodili Dominik Lipár, Kuba Podlipný a další. Hosté se z tlaku vymanili pouze sporadicky a tak byl poločasový výsledek 3:0.

Do druhé půle jsme začali hromadněji střídat a kvalita hry upadala. Soupeř měl hned v první minutě šanci, ale netrefil míč. Z následného protiútoku střelou přes brankáře zvýšil na 4:0 Dominik Lipár. Za 5 minut jsme měli štěstí, když soupeř trefil tyč ! Od této doby cituji Karla "holomajzna bez čehokoliv, co by stálo za to něco psát. Ve středu (ani ve čtvrtek - radí Pižďuch) nejsme schopni něco vymyslet, vzadu to stačíme odkopávat !". Já jsem si to představil docela živě, doufám že čtenáři tohoto článku taky.

Soupeř nás dnes moc neprověřil. Odešlo mu hodně hráčů 95 a na jeho hře to bylo znát. Při lepší mušce mohlo být vítězství výraznější, na druhou stranu jsme byli schopni do zápasu celou střídačku.