Muži "B" FK Újezd nad Lesy “B” – FC Miškovice 0:0 (0:0)

První ztráta rezervy doma!

FK Újezd nad Lesy "B" – FC Miškovice 0 : 0

Sestava:
Mašín – Čermák (Bareš), Mareš P., Krejča, Bílek – Scherks (Ryšavý), Moudrý (ČK) – Sochovič (Janek), Valtr, Kovář M., - Mareš V.

Připraveni ještě byli: Džilič a Gruber

Utkání proti poslednímu mužstvu tabulky vždy přináší pro naše barvy problém. Jako bychom se nedokázali připravit a motivovat k plněhodnotnému a odpovědnému výkonu. První poločas sice ještě vypadal, že bychom mohli utkání dotáhnout úspěšně do vítězného konce, měli jsme i několik šancí, ale co pak přišlo ve druhém dějství, to už rozum nebere. Děs a hrůza, co jsme předváděli. Ještě štěstí, že naši gólmani mají formu! Po výtečném Šrámkovi z minulého kola se tentokrát předvedl Míla Mašín a jedině díky jeho skvělému zákroku při penaltě hostujícího mužstva (to když Kuba Moudrý musel hasit požár na hranici velkého vápna a po jeho zákroku byla nařízená penalta a navíc k tomu ještě vyloučení) jsme nakonec uhráli alespoň bodík…škoda, protože soupeř byl určitě hratelný a při plném bodovém zisku jsme se mohli začít pomaly ale jistě přibližovat k čelu tabulky. Ale stalo se, nedá se nic dělat, je to fotbal. Budeme věřit a doufat, že už v příštím utkání to bude lepší.

K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva v sobotu 16.10. už dopoledne od 10,30 hod. v Dolních Měcholupech.

Štefan Krížo