Radotín - FK Ujezd

8.kolo - sobota 23.10.2010 13:00

SC Radotín - FK Újezd nad Lesy 1:1 (0:1)

Branky : 30' vlastní

Sestava :

Šrámek Jan - Drdla Lukáš, Rubeš David, Přibyl Roman, Oktábec Jan - Čermák Daniel, Foltman Petr, Andras Lukáš, Havel Jiří - Karbus Jakub, Lipár Dominik

Střídali (hokejově):

Novotný David, Beneš Jakub, Černý Tomáš, Vaníček Tomáš, Votava Tadeáš

Komentář :
V krásném sobotním odpoledni jsme zajížděli na horkou půdu Radotína. Potěšujícím faktem bylo, že jsme zápas odehráli na přírodní trávě.

Bohužel sychravé podzimní počasí v minulém týdnu si v našem mužstvu vybralo své oběti a tak jsme hned na úvod museli improvizovat v sestavě. To nám ale nebránilo v tom, že jsme domácí zaskočili aktivním přístupem a prakticky celý první poločas se tlačili před jejich branku. Hned v páté minutě natáhnul svůj krok Kuba Karbus, ale jeho zpětná přihrávka nenašla adresáta. O chvíli později jsme kopali v rychlém sledu 2 rohové kopy, kdy domácí zachraňovali na poslední chvíli na brankové čáře. V největší šanci se zanedlouho ocitnul Dominik Lipár, ale z malého vápna netrefil odkrytou branku. A tak dobývání domácí branky pokračovalo a nevyužitých šancí přibývalo. A tak když jsme nedokázali dát gól sami, museli si ho domácí vstřelit sami. Po výborně zahraném rohu od Andyho na přední tyč tečoval radotínský obránce nechytatelně za záda vlastního brankáře - 0:1. Útoky Radotína měly v prvním poločase charakter spíše brejkových situací, které ale naše obrana s přehledem řešila.

Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat v nastoupeném výkonu a nějakou branku přidat. Bohužel kormidlo zápasu se obrátilo o 180 stupňů a tentokrát jsme za kratší konec tahali my. Přestali jsme aktivně přistupovat k hráčům domácích a ti nabídnutého prostoru dokázali výborně využít. Naše obrana rázem nevěděla kam dřív skočit a vyrovnání viselo doslova na vlásku. Důležitými zákroky náš podržel Šráma a tak jsme přeci jen věřili, že bychom i za této situace mohli vyválčit 3 body. Bohužel 5 minut před koncem při kumulaci chyb, jsme chtěli v našem vápně odkopnout míč, což se nám také podařilo, ale přímo na ruku našeho dalšího hráče !! Penalta !! Domácí exekutor si s tím nelámal hlavu a chladnokrevně srovnal - 1:1. Až teď jsme si uvědomili, že taky umíme hrát a poslední minuty jsme odehráli opět na polovině Radotína. Bohužel času už bylo sakra málo, ale i tak jsme mohli infarktový zápas rozhodnout. V poslední mitutě si ve vápně Dominik položil obránce i brankáře, ale prázdnou branku přestřelil !!

Dnes jsme jednoznačně vyhořeli na neproměňování brankových příležitostí. Po první půli jsme měli vést o 3-4 branky a bylo by po zápase. Takhle jsme domácím do druhé půle nabídli šanci, kterou bezezbytku využili a asi zaslouženě vyrovnali.