Muži "B" FK Újezd nad Lesy “B” – FK Admira Praha "B" 1:3 (1:1)

První domácí porážka – s lepším soupeřem!

FK Újezd nad Lesy „B“ - FK Admira Praha „B“ 1 : 3 (1:1)

Sestava:
Mašín – Sochovič (Ryšavý), Zeman, Krejča, Gruber – Moudrý, Scherks– Kovář (Čermák), Hladík (ČK), Bareš (Janek) – Mareš P.

Připraven ještě byl: Pajaziti

K poslednímu utkání na podzim jsme nastoupili na domácím hřišti proti vedoucí rezervě divizní Admiry a i když jsme se snažili (někteří asi až zbytečně moc – Vlasta Hladík, který nám přišel po delší době pomoct, nervově nezvládl situaci ve druhém poločase a nechal se zbytečně vyloučit), tak na lepšího soupeře to nestačilo.

Přitom to ale alespoň v první polovině nevypadalo špatně. Dokonce jsme se i po standardní situaci a dobré orientaci Adama Krejči ve velkém vápně soupeře ujali vedení 1:0. Bohužel ale, pak se nám po jednom z tvrdších zákroků hostujícího obránce zranil Kovi (který musel být dokonce odvezen do nemocnice – snad to ale bude v pořádku), v první půli jsme ještě nechali po zbytečné ztrátě míče a přesně rozehraném trestném kopu soupeře vyrovnat, no a pak už to bylo plně v režii hostů.

Druhý poločas byl jasnou záležitostí soupeře, který byl zejména po fotbalové stránce a rychlostně znatelně lepší. To se samozřejmě projevilo i na skóre, i když nutno říct, že obě branky jsme obdrželi opět po našich hrubých chybách. Nejdřívě už podruhé zbytečná ztráta míče Filipa a o chvíli později dost nešťastně provedený odkop Adama z malého vápna a rázem to bylo 1:3 a soupeř si pak už jenom skóre hlídal. Jednou jsme se ještě sice dostali do šance Pavlem Marešem, ale po vyloučení Vlasty to už opravdu nešlo. Snaha sice byla, ale to bylo opravdu málo…obzvláště při kvalitách soupeře, který ne náhodou jasně vede a bude asi největším aspirantem na postum do A třídy.

K dalšímu mistrovskému utkání nastoupí naše rezerva na domácím hřišti až na jaře, pravděpodně 26. března proti ČAFC „B“.

Štefan Krížo