Chodov - FK Újezd

10.kolo - sobota 6.11.2010 10:30

TJ JM Chodov - FK Újezd nad Lesy 0:9 (0:6)

Branky : 12', 40', 65'  Kostka Jakub
            25', 33', 63' Andras Lukáš
            16' Foltman Petr
            31' Karbus Jakub
            35' Lipár Dominik

Sestava :

Šrámek Jan - Drdla Lukáš, Černý Tomáš, Kostka Jakub, Novotný David - Čermák Daniel, Foltman Petr, Rubeš David, Vojáček Lukáš - Karbus Jakub, Lipár Dominik

Střídali (hokejově):

Andras Lukáš, Havel Jiří, Beneš Jakub, Vaníček Tomáš, Votava Tadeáš

Komentář :
K dalšímu utkání jsme zajížděli na půdu Chodova, kterému se v posledních zápasech výsledkově příliš nedařilo.

Ve velmi větrném sobotním dopoledni jsme chtěli potvrdit dobrý výkon proti týmu Bohemians a udržet se v kontaktu s čelem tabulky. Od začátku bylo patrné, kdo bude pánem na hřišti. Domáci se snažili kousat pouze v úvodu zápasu, kdy se pokoušeli narušovat naší často zbytečně kostrbatou rozehrávku a podnikat rušivé protiútoky. Naštěstí se nám podařilo poměrně brzy vstřelit uklidňující branky a dostat utkání pod kontrolu. Od cca 16-té minuty a našeho vedení 2:0 to byla hra pouze na jednu branku a bylo jen otázkou času kolik vstřelíme branek. Nakonec se ukazatel skóre zastavil na čísle 9 a to jen díky naší neschopnosti proměnit další vyložené šance.

Soupeř hraje soutěž st.žáku s hodně mladým týmem a to se muselo v zápase projevit. Z naší strany bylo pozitivní, že jsme mohli a také do hry nasadili všechny hráče, kteří byli na zápase přítomni. Závěr sezóny ale takhle snadný určitě nebude, protože cestujeme na horkou půdu Podolí a navíc na UMT.