Turnaj v Satalicích a po delší době zase vítězství našeho B

FK Újezd nad Lesy „B“ - Spartak Kbely 1 : 0 (0:0)

Branka: Švimberský

Sestava:
Pajaziti – Sochovič (Švimberský), Mareš, Šiška, Gruber – Moudrý, Mára (Ryšavý) – Valtr, Votánek, Kovář (Vojta) – Novotný (Bareš)

V dalším utkání zimního turnaje jsme změřili síly s účastníkem I.A tř. Spartakem Kbely. Ve zbytečné nervozním (zejména v prvním poločase) utkání jsme sice moc šancí neměli, soupeř byl fotbalovější a měl více ze hry, ale byli jsme to my, co se nakonec smáli a těšili ze tří bodů! Jediná branka utkání padla 5 minut před koncem, když se vydal dopředu náš stopér Pavol Šiška (jediná posila z A, pomohl nám s dirigováním naši defenzivy) a zakončoval nově zkoušený Honza Švimberský.

K dalšímu utkání nastoupí naše rezerva na UMT v Satalicích v neděli 6/3 od 17,00 hod. v přátelském „derby“ utkání (v turnaji máme volný termín) proti některým našim kmenovým hráčům hostujícím ve Viktorii Sibřina (sraz hráčů v místě utkání v 16,00 hod).

Štefan Krížo