FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 14 (25%)
FB našeho FK ÚnL 11 (20%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (34%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (16%)
Jiné 3 (5%)
Celkový počet hlasů: 56

Jak jsme turnaj začínali, tak jsme i končili!!

FK Újezd nad Lesy „B“ - SK Třeboradice "B" 1 : 0 (0:0)
                 
Branka: Jakl
                 
Sestava:
Pajaziti – Bílek, Mareš, Zeman, Gruber – Moudrý, Mára (Bareš) - Valtr (Sochovič), Ryšavý, Denis (Kovář) – Novotný (Jakl)
              
                
V posledním utkání zimního turnaje jsme nastoupili na UMT v Satalicích proti druhému týmu pražské II. tř., který by se chtěl podívat do B třídy. Na rozdíl od víkendu, byla naše defenzíva odolnější, v tomto směru jsme udělali minimum chyb a nakonec se to podepsalo i na konečném výsledku. Přitom je nutné říct, že tento soupeř na rozdíl od toho víkendového byl určitě fotbalovější. Možná nám ale také svědčí hra při umělém osvětlení, protože odehráli jsme takto na turnaji dvě utkání (první a poslední), obě jsme vyhráli a neobdrželi jsme ani jednu branku!
                        
Směrem dopředu jsme byli ale bezzubí a i když jsme se občas dostali po stranách do otevřené obrany soupeře, chyběla pak kloudnější přihrávka, centr do vápna a tam gólové zakončení. Opětovně ale, zejména v prvním poločase, jsme se připravili sami o spoustu míčů nepřesnou rozehrávkou. Nebyli jsme schopni si přesněji přihrát ani na 4-5 metrů. Jednou to bylo moc dopředu, podruhé na paty, a když už se povedla nějaká ta přihrávka, pak přišlo špatné zpracování, atd…
                           
Druhý poločas byl určitě po fotbalové stránce z naší strany lepší. Možná to bylo i tím, že soupeři začaly docházet síly, ale hlavně jsme zrychlili hru a zejména po levé straně se nám dařilo poměrně často chodit do rychlých protiútoků. K vítězství a jedinému gólu nám nakonec ale stejně musel znatelně pomoct soupeř, který vyrobil neskutečnou minelu a toho využil Jirka Jakl a zajistil našemu mužstvu další tři body do turnajové tabulky.
                      
Takto jsme v konečném účtování získali ze 6 utkání 10 bodů za 3 vítězství a jednu plichtu, 2x jsme prohráli - bohužel při těch dvou porážkách jsme dosáhli skóre 0:12 a to nakonec rozhodlo, že i když jsme získali stejně bodů jako mužstva na 2. a 3. místě, tak se musíme spokojit jenom se 4. místem. Větším problémem z naší strany ale asi bude, že jsme na turnaji dali jenom 6 gólů a to je opravdu málo…naši střelci se fakt nevyznamenali!
                    
                   
Další utkání nás čeká už teď v sobotu 19/3 na přírodní trávě v Malešicích na Rapidu, kde od 14,30 hod. odehrajeme přípravné utkání proti Spartaku Kbely (I.A), sraz v místě ve 13,30 hod.
                
Poslední přípravné utkání nás pak čeká hned v neděli 20/3 od 15:00 hod. proti Jirnům "B" (I.B) na Blatově, sraz ve 14,00 hod.
                           
A pak nás už čeká první mistrovské utkání - v sobotu 26/3 proti ČAFC "B".

Štefan Krížo