FK Újezd - Střešovice B

12.kolo - sobota 02.04.2011 10:00

FK Ujezd nad Lesy - SK Střešovice 1911 "B" 4:1 (3:1)

Branky :

1',25' Andras Lukáš, 33' Tabulka Dominik, 41' Čermák Daniel

Sestava :

Maršák Rudolf - Drdla Lukáš, Černý Tomáš, Kostka Jakub, Tabulka Dominik - Rubeš David, Foltman Petr, Andras Lukáš, Podlipný Jakub, - Pinkas Martin, Lipár Dominik

Střídali (hokejově):

Karbus Jakub, Čermák Daniel, Havel Jiří, Plzák Lukáš, Zátka Lukáš

Připraveni :

Votava Tadeáš, Vaníček Tomáš

Komentář

Po minulém nevydařeném zápase jsme v dalším kole přivítali dalšího silného soupeře, aktuálně první tým naší skupiny Střešovice B. A po zkušenostech z podzimního klání se určitě dal čekat více než vyrovnaný souboj.

Kluci ale do zápasu vstoupili velmi koncentrovaně a s viditelným odhodláním odčinit minulý nevydařený zápas. A neuběhla ani jedna minuta a už jsme se radovali z první jarní vstřelené branky. Odražený míč vrátil zpět do vápna Dominik Tabulka a našel dobře postaveného Andyho, který po zpracování na prsou okamžitě zakončil pod padajícím gólmanem - 1:0. Dále pokračovala naše velmi aktivní hra směrem dopředu a tak se do 10-té minuty objevili ve vyložených šancích postupně Martin Pinkas, Dominik Lipár a Kuba Podlipný. Bohužel výborně zasáhnul soupeřův brankář nebo jsme měli vychýlenou mušku. V této fázi zápasu jsme dovolili soupeři pouze jednu příležitost, ale Lukáš Drdla ve spolupráci s dobře vyběhnuvším Rudou šanci zlikvidovali. Po asi 15-ti minutách a našich neproměněných šancích se hra vyrovnala a samozřejmě platilo okřídlené nedáš-dostaneš. Ve 22.minutě soupeř zahrál velmi dobře standartní situaci z pravé strany a nepokrytý hráč na kraji malého vápna se hlavou nemýlil - 1:1. Branka s námi naštěstí neotřásla a tak za 3 minuty jsme opět strhli vedení na naší stranu. Dominik Lipár dobře zatáhnul míč po levé straně a jeho přetažený centr našel na zadní tyči připraveného opět Andyho - 2:1. A do konce poločasu jsme přetavili naší aktivní hru do další branky, když závaru po rohovém kopu využil Dominik Tabulka a jemnou tečí nás poslal do dvoubrankového vedení - 3:1.

Do druhé půle jsme vstoupili s taktikou pokud možno neinkasovat a udržet pro nás příznivý stav. A k této taktice nám hned na začátku pomohla další branka, kdy Martin Pinkas zatáhnul míč po pravé straně a jako na zlatém podnose servíroval před branku na Dana Čermáka - 4:1. Od této chvíle jsme se již do útoku tolik nehrnuli a spíše jsme se soustředili na neinkasování branky a na udržení míče co nejdál od naší branky. Nicméně jsme soupeři nabídli asi 2-3 možnosti na zkorigování výsledku, které ale buď vychytal Ruda nebo byly zakončeny nepřesně. A když jsme ani my nabídnuté šance nevyužili skončil zápas výsledkem 4:1.

Kluci do zápasu vstoupili jako uragán. Během 10-ti minut jsme mohli vést o 3-4 branky a mohlo být po zápase. Ostatní partie zápasu byly už vyrovnanější, dokonce jsme dopustili zdramatizování zápasu vyrovnávacím gólem, ale naštěstí jen na chvíli. Dalšími brankami jsme přeci jen překlopili misku vah na naší stranu. Pánové díky, pochvala za výkon i výsledek.

P.S. Po dlouhé době se objevil na hřišti Kuba Karbus. Zdravotní problémy jsou snad už zažehnány a tak přejeme brzký návrat do podzimní formy.