FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Muži B-tým Jižní Město Chodov – FK Újezd nad Lesy B 1:2 (1:0)

Další vítězství po lepší druhé půli!
              
Sobota 16/4 - JM Chodov

JM Chodov - FK Újezd nad Lesy „B“ 1 : 2 (1:0)
             
Góly: Valtr a Votánek
                   
                   
Sestava:
Šrámek - Mára (Bareš), Mareš, Švimberský, Sochovič - Moudrý - Valtr (Lehuta), Kohout, Votánek - Novotný (Krejčí), Křelina
                    
Připraveni ještě byli: Pajaziti a Kovář
                 
                
V dalším mistrovském utkání jara jsme nastoupili na horké půdě našeho souseda v tabulce (do soboty o bod za námi) a i když se štěstím v poslední minutě tak přeci jen po zásluze jsme vydřeli další těsné vítězství a získali tak 3 body do tabulky…no a opět jsme se přiblížili k hranici 30-ti bodů, které by měly být zárukou záchrany! Teď si jenom položit otázku, až ten jeden chybějící bodík získáme, oč pak budeme hrát? Druhé místo v tabulce by mohlo být výzvou, že jo?! Ale to už měl v plánu před rokem Móza, no a jak to dopadlo…Tak prozatím raději hrajme o ten poslední bodík a další plány nechme bez komentáře, půjdeme krok za krokem a pak uvidíme!
                   
Soupeř z Chodova v tomto utkání překvapil snad jenom tím, že hrál poměrně složitě a svým výkonem ani zdaleka nepřipomínal to, co předváděl v loňském roce. Jenomže my jsme opět v prvním poločase čekali, co začne hrát on a pak se tomu přizpůsobili!
                
Do vedení se dostali domácí po více méně náhodné akci a našem zaváhání v defenzívě už asi v 10 minutě, kdy se ocitl domácí hráč sám, nikým nehlídaný, před naším gólmanem a hezkým lobem z první jej překonal. V prvním poločase bylo pak k vidění několik našich náznaků na vyrovnání, ale jakoby scházelo více klidu a rozhodnosti při zakončení anebo alespoň větší snaha, dostat se k zakončení a výraznějšímu ohrození domácí brány!
                   
Druhý poločas byl už ale o něčem jiném - malinko jsme přeskupili naše rozestavění i posty jednotlivých hráčů a možná i mytí hlav v kabině pomohlo!!! Zejména posunutí Honzy Švimberskýho do záložní řady bylo výbroným tahem a konečně snad můžeme říct, že se dalo na hru naší rezervy dívat trochu jinak, než tomu bylo v prvních třech utkáních. Na místě stopéra měl pak ve druhém poločase zápasovou premiéru Kuba Moudrý a odehrál to s přehledem a bez větších problémů…a ještě je nutné zmínit se i o Patrikovi Márovi (ještě dorostenec u nás na hostování), který odvedl pěkný výkon na místě pravého beka.
              
Pozitivem tohoto utkání bylo i to, že po problémech s kolenem a téměř měsíční pauze opět nastoupil do utkání Vráťa Kohout a ještě výraznější to bude u Michala Krejčího, který nehrál kvůli zranění (nejdříve kotníku a pak kolena) přes 3/4 roku a i on mohl konečně být při tom (i když jenom 20 minut) i na hřišti! A co je hlavní u těchto kluků - nohy u obou vydržely!!!
                
Druhý poločas se odehrával plně v naší režii, soupeře jsme nepustili do žádné vážnější akce. Nejdříve se ocitl 2x v šanci navrátilec Vráťa Kohout, no bez gólového efektu. Když to bylo už ale po třetí (běžela asi 12 minuta druhé půle), rozhodl se po úniku raději pro přihrávku a udělal dobře - z pravé strany si naběhl náš sváteční střelec Karel Valtr a ten srovnal na 1:1! Pak jsme dlouho zase nemohli najít cestu k překonání domácího gólmana. Největší šanci měl asi Kuba Křelina, který ale trefil jenom pravou tyč domácí brány a když se už zdálo, že si odvezeme z Chodova jenom jeden bodík, udělal v domácí obraně "vítr" Michal Krejčí a najednou se míč dostal k volnému Votymu, který zařídil další naše jarní vítězství!!!
                     
Asi nebude na místě, abychom moc chválili, první vlaštovka jaro nedělá, ale přeci jen to už bylo herně o něco lepší…a opět bylo vidět zejména v posledních 15 - 20 minutách, jak se kluci na hřišti snaží vymáčknout ze sebe poslední síly a odměnou jim pak byl v kabině opět náš vítězný a oslavný chorál…a teď už na rozdíl od posledního zápisu snad správně (minule to byla zkouška, zda to vůbec někdo tady čte a zda si toho někdo všimne - a světe div se, všiml)…Újezd dnes, Újezd dnes, atd…!!!
              
              
K dalšímu mistrovskému utkání nastoupíme v sobotu 23.4.2011 doma proti Újezdu P-4, začátek utkání v 17:00 hod. (sraz hráčů na hřišti v 16:00). Nominace na utkání bude provedena po čtvrtečním tréninku.

                
Štefan Krížo