Muži A-tým Fotbalový klub Motorlet Praha s.r.o. B - FK Újezd nad Lesy 2:2 (1:2)

Motorlet Praha s.r.o. B - FK Újezd nad Lesy 2:2 (1:2)

góly: 12' Petr Bílek, 16' Jan Frýda - 25' Pavel Novotný, 52' Marin Glasnovič

sestava FK Újezd nad Lesy:
Havel - Bílek, Otopal, Minář, L.Zahradník - Daníček, Doležal, Šiška (72´Hladík), P.Kovář, Hladík - Maleňák, Frýda (86´Křelina)

Hodnocení trenéra Karla Svobody:
Porovnávat výkon na Motorletu s výkonem proti Libuši by bylo stejné jako srovnávat den a noc. Naši kluci se na hřišti soupeře rvali až do poslední minuty o úspěšný výsledek s velmi kvalitním soupeřem a chvílemi i s některými problematickými rozhodnutími hlavního sudího. Sestava domácího souboru ukazovala, že nás nečeká nic lehkého - 6 hráčů kteří na jaře nastoupili za divizní A tým. Přesně podle našich představ nám ale vyšel vstup do utkání a po 15ti minutách jsme zaslouženě vedli 2:0 po brankách Bílka a Frýdy. Bohužel v pasáži utkání, kdy třetí gól visel ve vzduchu, přišla naše chyba-lehká ztráta míče u pokutového území Motorletu, rychlý útok domácích a snížení na 2:1 - asi rozhodující okamžik pro další vývoj utkání. V druhém poločase se nabuzený soupeř trefil již po deseti minutách po rohovém kopu Glasnovičem - přesto že jsme o přestávce upozorňovali na jeho sílu v těchto situacích. Od této chvíle se hra přelévala od jedné branky ke druhé, ale ani jednomu týmu se již nepodařilo skórovat. S přibývajícím časem bylo na některých našich hráčích vidět, že jejich účast na trénincích je nedostatečná a tempu soupeře stačili čím dál méně. Remíza v tomto utkání je asi spravedlivá, i když vedení 2-0 bychom ztrácet neměli.

Hodnocení hráčů:
Havel 5,5 - Daníček 6,5 - Minář 5,5 - Otopal 5 - Zahradník 6,5 - Šiška 6,5 - Kovář 5,5 - Bílek 6 - Hladík 6 - Frýda 6,5 - Maleňák 6 - Doležal 5,5 Křelina - nehodnocen