Muži A-tým FK Újezd nad Lesy - FC Háje Jižní Město 3:0 (2:0)

FK Újezd nad Lesy - FC Háje Jižní Město 3:0 (2:0)

góly: 10' a 30' Jan Frýda, 73' Jiří Maleňák

sestava FK Újezd nad Lesy:
Havel - Bílek, Švimberský (68´Moudrý), Minář, L.Zahradník - Daníček, Doležal(65´M.Svoboda), Šiška, P.Kovář - Maleňák, Frýda (78´Kohout)

Hodnocení trenéra Karla Svobody:
Průběh zápasu potvrdil poznatky, které jsme o hře soupeře měli - dobrá kombinační hra v poli, která není potvrzena efektivní koncovkou. Fotbal se ale na góly hraje a ty jsme dávali v tomto utkání jen my. Hostující tým zahrozil hned v první minutě po dlouhém autovém vhazování což bylo dostatečné varování do dalších minut a tak jsme v defenzivní činnosti museli být ostražití. Nově složená stoperská dvojice (Tomáš Otopal byl nemocný) Švimberský-Minář pracovala dobře a navíc naše rychlé útočné kombinace byly v prvním poločase velmi nebezpečné - 2x jsme je gólově zúročili - obě branky vstřelil Jan Frýda. V druhém poločase jsme chtěli tento náskok ještě navýšit, bohužel se toto povedlo až v 73 minutě pěknou střelou z 20ti metrů, kterou vyprodukoval Jirka Maleňák. Před třetí brankou byly v naší hře pasáže, kdy jsme se nechávali zbytečně zatlačit k vlastnímu pokutovému území, byli jsme až příliš pasivní. V závěru utkání měl ještě 100% šanci Vráťa Kohout ale nezužitkoval ji.

Hodnocení hráčů:
Havel 6,5 - Bílek 6,5 - Švimberský 6 - Minář 6,5 - Zahradník 6,5 - Daníček 6 - Šiška 5,5 - Kovář 5,5 - Doležal 5,5 - Frýda 7,5 - Maleňák 6