FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 9 (22%)
FB našeho FK ÚnL 7 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 14 (34%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (22%)
Jiné 2 (5%)
Celkový počet hlasů: 41

Muži B-tým Junior Praha B – FK Újezd nad Lesy B 5:1 (3:0)

Místo prvomájové líbačky debakl!

                          
Neděle 1/5 - Junior, Malešice - V Úžlabině
                 
Junior "B" - FK Újezd nad Lesy „B“ 5 : 1 (3:0)
                
Gól: Lehuta

Sestava:
Pajaziti – Mára, Mareš, Zeman, Gruber – Moudrý, Lehuta - Sochovič (Ryšavý), Votánek, Valtr (Kovi) – Novotný
                
                       
V dalším mistrovském utkání jara jsme nastoupili proti rezervě Junioru na její dosti špatné a sešlapané umělé trávě. Nejeli jsme sem ale se žádnou poraženeckou náladou a určitě jsme si chtěli odsud nějaký ten bodík odvézt a připsat si na náš účet do tabulky. No nakonec to bylo velké zklamání… navíc jsme ještě nejdřive přišli o zraněného Karla Valtra (zlomená nějaká kůstka na noze - snad malíček) a pak v závěru i o vyloučeného kapitána Pavla Mareše (neudržel nervy na uzdě a nechal se zbytečně vyprovokovat domácím hráčem - po vzájemné strkanici byli oba odeslání předčasně do sprch)!
                         
Komentář k utkání bude tento krát stručný - náš debakl se začal rodit už asi v desáté minutě… do poločasu padly pak ještě dvě další branky. Naši snahu o zvrat přibrzdil však hned na úvod druhého poločasu po hrubici Davida čtvrtý gól v naší síti. Pak jsme sice ještě naznačili, že bychom přeci jen mohli pomýšlet na lepší výsledek - také to bylo asi po nejhezčí fotbalové akci utkání (aspoň něco se nám povedlo), když do volného prostoru a do pohybu dostal Peter Lehuta přihrávku od Karla Valtra a ten nechytatelnou ránou z hranice velkého vápna vymetl pavučiny v růžku brány domácího gólmana. Naše defenziva však udělala v tomto utkání spoustu chyb a to se pak podepsalo i na celkovém skóre, poslední branka domácích nebyla výjimkou, všech pět branek, které jsme inkasovali, padlo po našich hrubých chybách (a nebylo to jenom o gólmanovi nebo o obráncích). Vypadalo to, jako bychom ještě pořád upalovali čarodějnice…!!!
                             
No ale jsou i horší věci na světě, možná po těch čtyřech vyhraných utkáních jsme takový výprask i potřebovali a snad nám to příště zase vyjde! Necháme se překvapit…
                 
                      
Příští utkání se uskuteční na domácím hřišti v Újezdě v sobotu 7/5 od 17,00 hod. a naším soupeřem bude "B" mužstvo Dubče. Sraz hráčú na hřišti v 16,00 hod.
              

Štefan Krížo