FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 12 (23%)
FB našeho FK ÚnL 9 (17%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (17%)
Jiné 3 (6%)
Celkový počet hlasů: 52

Muži B-tým FK Újezd nad Lesy B - Čechie Dubeč B 1:0 (0:0)

A zase jednou utrápené vítězství!

                           
Sobota 7/5 - Újezd
FK Újezd nad Lesy „B“ - Dubeč "B" 1 : 0 (1:0)
                   
Gól: Votánek

                 
Sestava:
Šrámek – Gruber, Čermák, Zeman, Mára – Ryšavý, Moudrý - Svoboda, Votánek (Šebesta), Kovář (Bareš) - Denis
               
                
V dalším mistrovském utkání jara zavítala k nám za hezkého slunečního počasí rezerva z Dubče, která kvůli svému postavení v tabulce v žádném případě favoritem nebyla. A to ani při našich problémech, které jsme měli se sestavou, když nám v průběhu týdne vypadlo z různých důvodů 5 hráčů. Naštěstí jsme utkání zvládli a i když jenom těsně, nakonec jsme "ukopali" do tabulky další tři body a zase začínáme pošilhávat po třetím místě…
                          
Do vedení jsme se dostali už asi v 15 minutě po pěkné akci z pravé strany. Patrik Mára zatáhl míč až do velkého vápna soupeře a tam předložil mičudu k jednoduchému zakončení našim dvěma volným hráčům, z kterých pak byl dřív u míče Pavel Votánek a v podstatě do prázdné brány zavěsil a tím i rozhodl celé utkání. V prvním poločase byly k vidění i další dvě, tři naše nadějnější akce, které možná i z důvodu špatného terénu ale hlavně kvůli našemu zdlouhavému přemýšlení a váhání, co a jak udělat, k ničemu nevedly. Soupeř zahrozil 2x střelou z dálky, měl pár dobře vyhlížejících centrů, ale ty spolehlivě stahoval náš gólman Honza Šrámek.
                             
Jinak po gólu naše pohledná a rychlá hra skončila a jako bychom se uspokojili s jednobrankovým vedením. A do konce utkání jsme se už na nic kloudného nezmohli a alespoň k něčemu trochu fotbalovějšímu jsme se už nedokopali.
                      
Druhý poločas měl podobný charakter, jako byla druhá polovina prvního - nic moc, ale soupeř naštěstí byl na tom ještě hůře! Takže nakonec opět hubené a utrápení vítězství!
                         
Přesto všechno ale nutno poznamenat, že snaha byla a i když se herně nedaří, tak se to alespoň ukope!!! Jen škoda, že jsme nedokázali herně vydržet v tom, co bylo v prvních patnácti minutách…
                     
                   
K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v neděli 17/5 do Miškovic, začátek utkání v 17:00 hod. (sraz hráčů tam v 16:00).
                            
Nominace na utkání bude provedena ve čtvrtek, kdy místo tréninku sehrajeme od 18:30 hod. (sraz hráčů 18:00) přípravné utkání proti SK Úvaly "B" na našem hřišti v Újezdě.

                     
Štefan Krížo