Dablice - FK Ujezd

18.kolo - neděle 08.05.2011 10:30

SK Ďáblice - FK Újezd nad Lesy 1:12 (0:9)

Branky :

1', 4', 16', 51', 59', 66' Karbus Jakub
12', 19' Lipár Dominik
22' Drdla Lukáš
24' Kostka Jakub
26' Foltman Petr
31' Pinkas Martin

Sestava :

Maršák Rudolf - Drdla Lukáš, Kostka Jakub, Černý Tomáš, Novotný David - Rubeš David, Foltman Petr, Pinkas Martin, Podlipný Jakub - Karbus Jakub, Lipár Dominik

Střídali (hokejově):

Beneš Jakub, Havel Jiří, Vaníček Tomáš, Čermák Dan

Komentář

Po zkušenostech z minulého kola a našem trápení s Bohnicemi jsme čekali, jak se kluci popasují s dalším soupeřem ze dna tabulky.

Od začátku byl vidět náš zlepšený přístup k zápasu a nikoho jsme nenechali na pochybách, že z Ďáblic si chceme odvézt povinné 3 body. Kanonádu jsme začali už v 10-té vteřině, kdy se trefil Kuba Karbus, který tím načal své 6-ti brankové představení. Celý zápas se hrálo na jednu branku a tak opravdu nemá cenu popisovat jednotlivé brankové situace a mnoho dalších nevyužitých. Některé kombinace měly dobré parametry, něco naopak šlo určitě vyřešit lépe. A tak můžeme litovat pouze hluchých 15-ti minut v úvodu druhé půle, jinak mohlo být skóre ještě výraznější.

Výhru nelze přeceňovat, protože Ďáblice byly určitě nejslabší tým v soutěži. Do konce soutěže nás čekají už pouze těžké zápasy, které rozhodnou o výsledku celé sezóny. Je nutné se na ně soustředit a pečlivě připravit, abychom na konci soutěže mohli s čistým svědomím prohlásit, že pro úspěch jsme udělali maximum.