FK Újezd - Chodov

21.kolo - neděle 29.05.2011 10:00

FK Újezd nad Lesy - TJ JM Chodov  9:0 (6:0)

Branky :

5',38',47' Pinkas Martin
11', 14', 27', 58' Andras Lukáš
21' Karbus Jakub
29' Havel Jiří

Sestava :

Maršák Rudolf - Vojáček Lukáš, Černý Tomáš, Lipár Dominik, Novotný David - Čermák Daniel, Andras Lukáš, Pinkas Martin, Rubeš David - Karbus Jakub, Podlipný Jakub

Střídali (hokejově):

Havel Jiří, Beneš Jakub, Vaníček Tomáš, Votava Tadeáš

Komentář :
Po sérii 2 proher v řadě jsme se už potřebovali výsledkově chytit. Naštěstí přijel soupeř, který nám tuto šanci bezezbytku nabídnul.

I když jsme nastoupili v improvizované sestavě, od začátku zápasu se hrálo na jednu branku a bylo jen otázkou času, kolik vstřelíme branek. Proto zde ani nebudu popisovat jednotlivé akce, protože si je opravdu nepamatuju. Kluci naštěstí vcelku pochopili, že je nutné hrát více po stranách a odtud také pramenilo nejvíce našich šancí. Do hry se zapojili všichni hráči a tak jsme si zpříjemnili nedělní krásné sluneční ráno. Škoda jen, že jsme nevstřelili více branek, protože šancí na to bylo dost. Musím ale pochválit hostujícího gólmana, který několika dobrými zákroky uchránil svůj tým od dvouciferné porážky.

Soupeř hraje soutěž st.žáku s hodně mladým týmem a to se muselo v zápase projevit. Navíc odehrál celý zápas v podstatě bez střídání. Nás čeká na závěr nevyzpytatelný tým z Podolí. Tento zápas nesmíme podcenit, abychom na konci sezóny byli alespoň na bedně !!

Bohužel tento zápas neuvidím, protože jsem ve Francii. Doufám kluci, že na hřišti necháte všechno a pošlete mi pak sms příznivý výsledek.  Předem díky !!