FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 8 (28%)
FB našeho FK ÚnL 3 (10%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 8 (28%)
Stránky FAČR fotbal.cz 8 (28%)
Jiné 2 (7%)
Celkový počet hlasů: 29

Přípravaná utkání - jaro 2012

Čtvrtek 12.4.2012, 17 hod., tráva újezd n.L., přípravné utkání 4+1, 4x15 min.

FK Újezd n.L. - FK Viktoria Žižkov   10 : 33

1 hř.  10:16 (2.1, 2:7, 2:4, 4:4)

Sestava: Rybanský, Šedivý, Caldr, Bláha, Šebesta, Racko, Novák

Branky: Novák 5, Šedivý 4, Caldr 1

2.hř. 0.17 (0:1, 0.3, 0:6, 0:7)

Sestava. Tuzar, Hora, Viktora, Augusta, Tupý, Šimek, Uchytil

 

Pondělí 2.4.2012, 17 hod., UMT Blatov, přípravné utkání, 4+1, 4x15 min.

FK Újezd n.L. - FK Klánovice   11 : 3  (1:0, 4:0, 4:2, 2:1) 

Sestava Újezda: Novák, Šimek, Hora, Suchánek, Šebesta, Bláha, Racko, Šedivý, Caldr

Branky: Šedivý 3, Novák 3, Caldr 2, Šebesta, Racko, vlastní

 

Neděle 18.3.2012   14 hod., turnaj Viktorie Žižkov (umělá tráva Xaverov), 8 družstev, 4+1, 1x15 min., každý s každfým.

Sestava Újezda: Vaněček, Racko, Bláha, Šimek, Caldr, Šedivý, Novák, Hora

Výsledky FK Újezd n. L. - Pragis Satalice 2:3 (br. Šedivý, Bláha), - SK Dol.Počernice 1:0 (br. Bláha), - Meteor Praha 0:4, - Viktoria Žižkov A 2:2 (br. Novák, Racko), - Praga Praha 3:2 (br. Šedivý 2, Caldr), - FK Klánovice 3:1 (br. Caldr 2, Novák), - Viktoria Žižkov B 4:1 (br. Caldr 2, Novák, Racko)

Pořadí turnaje: 1. FK Meteor Praha 185b., 27:8  2. Pragis Satalice 16b., 15.12  3. Viktoria žižkov A 16b., 17:7  4. FK Újezd n.L. 13b., 15:13  5. TJ Praga 6b., 11:13  6. FK Klánovice 5b., 8:13  7. Viktoria Žižkov B 4b., 10:20  8. Dol.Počernice 3b.  4:20 

 

Sobota 17.3.2012  14 hod., turnaj SC Běchovice (umělá tráva) 6 družstev, 5+1, 1x15min., každý s každým.

Sestava Újezda n.L. 04: Tuzar, Novák, Šimek, Suchánek, Franc, Vojta, Dvořák

Výsledky FK Újezd n.L. 04 - Spartak Kbely 0:1, - Újezd n.L. 03  0:3, - AC Sparta-dívky 1:1 (br.Novák), - Běchovičtí sršni 0:3, - FK Klánovice 0:3 

Sestava Újezda n.L. 03: Šedivý, Caldr, Racko, Viktora, Hora, Uchytil, Jirsa

Výsledky FK Újezd n.L. 03, - Běchovičtí sršni 0:1, - FK Újezd n.L. 04  3:0 (br.Šedivý 2, Caldr), - FK Klánovice 0:0, - AC Sparta-dívky 1:0 (br. Caldr), - Spartak Kbely 0:1

Pořadí turnaje: 1. Běchovičtí sršni 11b., 6:0  2. Spartak Kbely 8b., 4:3  3. FK Újezd n.L. 03  7b., 4:2  4. FK Klánovice 6b. 5:4, 5. AC Sparta-dívky  6b. 2:2  6. FK újezd n.L. 04  1b. 1:11

 

Neděle 4.3.2012   14 hod    halový turnaj v SC Běchovice, 4+1, 1x12 min.

Sestava Újezda 2004: Hora, Tuzar, Šimek, Suchánek, Uchytil, Augusta, Jirsa

Skupina A - výsledky FK Újezd n.L 04 - FK Radošovice  0:1,  - FK Viktoria Žižkov B   1:2 (göl: Šimek), - SK Benešov   0:5

Sestava Újezda 2003: Vaněček, Novák, Racko, Šebesta, Bláha, Tupý, Viktora,

Skupina B - výsledky FK Újezd n.L.03 - FK Viktoria Žižkov A  1:0 (gól: Novák), - AC Sparta-dívky   2:3 (góly: Bláha, Racko), - TJ Kyje   6:0 (góly: Novák. 2, Šebesta 2, Bláha, Viktora)

O umístění:

7.-8.    FK Újezd n.L. 2004 - TJ Kyje  2:0 (góly: Suchánek, Šimek)

5.-6.     FK Viktoria Žižkov A - FK Viktoria Žižkov B   1:0

3.-4.    FK Újezd n.L. 2003 - FK Radošovice   1:1, pen: 4:3 (gól: Vaněček)

Finále:   SK Benešov - Sparta-dívky  1:1, na penalty 3:1