FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 8 (31%)
FB našeho FK ÚnL 2 (8%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 7 (27%)
Stránky FAČR fotbal.cz 7 (27%)
Jiné 2 (8%)
Celkový počet hlasů: 26

Turnaje MINI Star

Závěrečný turnaj MINI Star. sobota 12.5.2012, travnaté hřiště Běchovice:

Stříbrný pohár (o konečné 7. až 12. místo)

FK Újezd n.L. - Čechie Dubeč   0:3

FK Újezd n.L. - FŠ Milovice   0:4

FK Újezd n.L. - Bohemians 1905   0:3

FK Újezd n.L. - Buldoci Úvaly   0:1

FK Újezd n.L. - Sokol Kolovraty   0:1

Konečná tabulka:

1. Běchovičtí sršni, 2. FK Klánovice, 3. Pragis Sataliced, 4. Dráčata Kyje, 5. Dráčata Kbely, 6. SK Zeleneč, 7. Sokol Kolovraty, 8. Buldoci Úvaly, 9. FŠ Milovice, 10. Bohedmians 1905, 11. Čechie Dubeč, 12. FK Újezd n.L., 13. Lvíčata D.Počernice, 14. FK Viktorie Žižkov, 15. Rafani Úvaly, 16. FK Brandýs-St.Boleslav, 17. Kačeři Český Brod, 18. FK Zenit Čáslav

 

Výsledky soutěže MINI Star  (4+1 hráči, hrací doba 15 min.)

Sobota 7.4.2012 - Spartak Kbely (UMT):

Sestava Újezda: Jirsa, Šimek, Auguasta, Dome, Dvořák

FK Újezd n.L. - Rafani Úvaly   3 : 1  (Auguasta 2, Šimek)

FK Újezd n.L. - Spartak Kbely  4 : 4  (Šimek 2, Dvořák, Augusta)

FK Újezd n.L. - Dol.Počernice   5 : 3  (Šimek 3, Augusta 2)

FK Újezd n.L. - SK Zeleneč   3 : 4  (Šimek 2, Dvořák

Pořadí: 1. Spartak Kbely 10b. 2. FK Újezd n.L 7b. 3. SK Zeleneč 6b. 4. Rafani Úvaly 6b. 5. Dol.očernice 0b.

 

Sobota 31.3.2012 - Úvaly (UMT):

Sestava Újezda: Šimek, Jirsa, Augusta, Michalec, Doškář, Nykodým, Dome

FK Újezd n.L. -Rafani Úvaly   3 : 0  (Šimek 2, Nykodým)

FK Újezd n.L. - SK Zeleneč   1 : 2   (Šimek)

FK Újezd n.L. - Buldoci Úvaly   2 : 0   (Šimek, Michalec)

FK Újezd n.L. - Spartak Kbely   4 : 3 (Šimek 2, Michalec, Augusta)

FK Újezd n.L. - Dolní Počernice   2 : 0   (Šimek)

Pořadí: 1. Sp.kbely 12b. (28:6) 2. SK Zeleneč 12b. (21:6) 3. FK Újezd n.L. 12b. (12:5) 4. Buldoci Úvaly 6b. 5. Dol.Počernice 3b. 6. Rafani Úvaly 0b.

Sobota 4.2.2012 - hala SC Běchovice:

Sestava Újezda: Doškář D., Dvořák S., Vojta J., Rybanský J., Michalec T.

FK Újezd n.L. - Lvíčata Dol.Počernice    2 : 0

FK Újezd n.L. - SK Zeleneč   1 : 3 

FK Újezd n. L. - Zenit ČáslaV   1 : 1

FK Újezd n.L. - Dráčata Kbely   3 : 5

FK Újezd n.L. - Buldoci Úvaly   2 : 0

Újezd n. L. obsadil 3. místo.    

 

Sobota 15.10.2011 - Zeleneč

FK Újezd n.L -  Buldoci Úvaly   0 : 2

FK Újezd n.L. - Dráčata Kbely   0 : 3

FK Újezd n.L. - SK Zeleneč   0 : 1

FK Újezd n.L. - Lvíčata Dol.Poečernice  1 : 0

FK Újezd n.L. - Zenit Čáslav   0 : 0

Pořadí: 1. Buldoci Úvaly,  2. Dráčata Kbely, 3. SK Zeleneč, 4. Zenit Čáslav, 5. FK Újezd n.L., 6. Lvíčata Dol.Počernice

 

Neděle 18.9.2011 - Úvaly

FK Újezd n.L. - Buldoci Úvaly   0 : 4

FK Újezd n.L. - Dráečata Kbely   0 : 7

FK Újezd n.L. - SK Zeleneč   0 : 1

FK Újezd n.L. - Lvíčata Dol.Počernikce   1 : 0

FK Újezd n.L. - Zenit ČáslaV   1 : 2

Pořadí: 1. Dráčata Kbely, 2. Buldoci Úvaly, 3. SK Zeleneč, 4. Zenit Čáslav, 5. FK Újezd n.L., 6. Lvíčata Dol.Počernioce