FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 14 (25%)
FB našeho FK ÚnL 11 (20%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (34%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (16%)
Jiné 3 (5%)
Celkový počet hlasů: 56

Výsledky podzim 2012

1.kolo

Zelenina Kadlec - SG Újezd 4:0 (3:0)

Sestava : Havel-Grabinský, Veselovský, Cába, Mora - Borovička, Andras, Otcovský, Haláček - Odvárka, Mruvčinský - sřídal Herčík

Komentář :

K prvnímu zápasu v přeboru jsme nastoupili proti nejsilnějšímu možnému soupeři - vítězi posledních asi 5-ti ročníků.

Bohužel hned v úvodu jsme mu nabídli snadné vedení 2:0, když útočník soupeře zakončoval do prázdné a podruhé proměnil penaltu. Utkání jsme poté nezabalili a aktivní hrou v poli jsme chvílemi domácím připravili horké chvilky. Bohužel v naší největší šanci Ríšu Haláčka vychytal domácí gólman, který střelu i s pomocí tyče vytěsnil na roh. Bohužel v závěru poločasu jsme nevydařenou malou domů domácím darovali třetí gól.

Do druhé půle jsme chtěli pokračovat v aktivním výkonu z půle první, bohužel jsme se i vinou vlastních nevynucených chyb a nepřesných přihrávek do hry moc nedostávali a umožnili jsme domácím čile kombinovat. Ti už hráli evidentně na půl plynu a tak je škoda, že jsme nezaznamenali alespoň čestný úspěch. Skóre kompletovali domácí v poslední minutě.

-------------------------------------------------------------------------------------------

2.kolo 

SG Újezd - Orion WIKY 9:1 (4:0)

Branky : 2x Haláček, 2xHerčík, Odvárka, Šneider, Mora, Jirsa, Mruvčinský

Sestava : Šrámek - Grabinský, Veselovský, Šneider, Mareček - Jirsa, Andras, Otcovský, Haláček - Odvárka, Mruvčinský - sřídal Herčík, Mora 

Komentář :
Za krásného počasí jsme odehráli první domácí zápas s týmem Orionu.

Od začátku jsme byli aktivnějším mužstvem, ale do šancí jsme se moc nedostávali. Výsledkem naší převahy bylo pouze několik rohů. A tak když to nešlo zblízka, zkusil to Ríša zdálky. Nechytatelnou pumelenicí nás poslal do vedení 1:0. Tím se zřejmě namlsal a tak po asi pěti minutách si to zopakoval a vedli jsme už 2:0. Soupeř se ještě snažil s výsledkem něco udělat, ale naše obrana pracovala spolehlivě. A když jsme po chybě soupeřova gólmana dali třetí gól Vaškem Odvárkou, hosté se sesypali úplně. Do poločasu donesl míč do branky na hlavě ještě Michal Jirsa.

Druhá půle se hrála už jen z povinnosti. My přidali další pěkné branky a soupeři jsme dovolili korigovat výsledek. P.S. Na přání Vařečky a ostatních tedy vyhlašuju paliče dne, kterým se stal Andy, když krásný centr z pravé strany od Mruvčy neomylně uklidil do Civestu :-))

Dobrý výsledek i hra, doufejme že to potvdíme příští týden na zápase s Odrou. Hraje se ve středu 19.9. na hřišti Hovorčovická (bývalá Viktorka Praha 8)

-------------------------------------------------------------------------------------------

3.kolo

Odra Kent - SG Újezd 5:2 (2:2)

Branky : Odvárka, Cába

Sestava : Šrámek - Grabinský, Veselovský, Cába, Mareček - Jirsa P., Mora, Otcovský, Borovička - Odvárka, Andras - sřídal Beránek

Komentář :
Do zápasu s loni druhým týmem soutěže jsme vstoupili dobře. Po rychle rozehraném přímém kopu centruje před branku Andy a Vašek Odvárka nás posílá do vedení - 0:1. Za chvilku jsme mohli vedení navýšit, ale Vašek ve druhé šanci tentokrát selhal. A tak domácí trestali, když domácí útočník z dálky trefil naprosto přesně - 1:1. Bohužel tentýž hráč nám dělal starosti v podstatě celý zápas a v další jeho šanci ho Luďa fauloval a z penalty jsme inkasovali podruhé - 2:1. Do poločasu jsme ještě stačili odpovědět, když dlouhý nákop M.Mory zavěsil do branky Robert Cába - 2:2.

Do druhé půle jsme bohužel vstoupili nešťastným gólem, když centr tísněný hráč tečoval tak, že Honza v brance nestihnul zareagovat - 3:2. Snažili jsme se o vyrovnání, ale množství nepřesných přihrávek naši snahu brzdilo. A když už jsme se do šance dostali, tak Berry netrefil branku. A tak domácí zase trestali. Tradičního střelce tentokrát neuhlídal Morouš - 4:2. Pak už se zápas víceméně dohrával, a v poslední minutě domácí střelou do šibenice kompletovali na 5:2.

Domácí byli lepší, ale naší nepřesnou hrou jsme jim to poměrně usnadnili. Snad to bude příště lepší.

 -------------------------------------------------------------------------------------------

4.kolo 

SG Újezd - Ostrovan Zadní Třebaň 2:0 (1:0)

Branky :
 Jirsa P.,Herčík 

Sestava : Šrámek - Herčík, Veselovský, Andras, Grabinský- Jirsa P., Jirsa M., Cába, Haláček- Odvárka, Mruvčinský- sřídal Váňa, Borovička

Komentář :
Hosté od začátku prokazovali, že rozhodně nepřijeli prodat svou kůži do Újezda lacino. Nicméně do první šance jsme se dostali my, když Ríša Haláček z levé strany nacentroval a Pavel Jirsa doklepnul do branky - 1:0. Tím jsme ale hosty vybudili k větší aktivitě a hlavně díky Šrámovi v brance jsme drželi čisté konto. Ale i my jsme mohli navýšit vedení, když hlavně Mruvča a Vašek Odvárka spálili jasné šance.

Obraz hry se ve druhé půli nezměnil, ale hosty jsme do šancí už vpodstatě nepouštěli. Naopak nám se podařilo vedení navýšit, když Mruvčův centr z pravé strany zavěsil s přispěním břevna do branky Roman Herčík - 2:0. V další šanci se ocitnul opět Vašek Odvárka, ale trestuhodně jí zahodil. Do konce zápasu se hrálo v podstatě mezi vápny a tak se výsledek už nezměnil.

Dnešní další premiérové (Orion se odhlásil) vítězství se nerodilo lehce, ale o to je cennější. Příště hrajeme s dalším silným týmem a tím je Hotel Ostaš. 

------------------------------------------------------------------------------------------

5.kolo

Hotel Ostaš - SG Újezd 4:3 (2:2)

Branky : Cába, Haláček, Herčík

Sestava : Šrámek - Otcovský, Veselovský, Andras, Mareček - Mora, Cába, Sochovič, Haláček - Beránek, Jirsa M. - střídal Herčík, Jirsa P., Grabinský 

Komentář :
K dalšímu zápasu s mužstvem z čela tabulky jsme cestovali do Troji.

Na krásném hřišti bylo od začátku patrné, že soupeř bude více než zdatný. Nicméně vedení jsme se ujali my. Po závaru ve vápně po dobře zahraném rohu prostřelil vše Robert Cába - 0:1. Pak jsme se většinou bránili nájezdu domácích a ti bohužel 2x udeřili a rázem jsme prohrávali 2:1. Do poločasu jsme ještě dokázali vyrovnat, když se zdálky prosadil Ríša Haláček - 2:2.

Ve druhé půli jsme byli stále pod tlakem domácích, ale i směrem dopředu jsme se snažili být nebezpeční. Bohužel po nedorozumění v obraně jsme domácímu útočníkovi nabídli příležitost, kterou nepohrdnul - 3:2. Chvilku poté jsme bohužel vyrobili další hrubku při rohu domácích a rázem to bylo o 2 branky - 4:2. Ale nevzdávali jsme se, i když je nutno poznamenat, že naše akcie držel nad vodou hlavně výborně chytající Honza v bráně. A tak jsme 5 minut před koncem snížili, když centr z pravé strany využil Roman Herčík - 4:3. Bohužel do konce už zbývalo málo času a domácí (viditelně zněrvoznělí) už i pomocí zdržování výsledek uhájili.

Soupeř byl lepší, ale při větší troše štěstí jsme mohli i vyrovnat. Hlavně škoda 2 chyb v obraně ve druhé půli, tím jsme dostali domácí na koně, z kterého bylo jen těžké ho sesadit.

------------------------------------------------------------------------------------------

6.kolo 

SG Újezd - Hotel Huňáček 10:2 (6:0)

Branky :
Mruvčinský 4, Herčík 2, Cába, Haláček, Andras, Mora 

Sestava : Dráb - Mora, Otcovský, Veselovský, Grabinský - Jirsa P., Cába, Sochovič, Haláček - Mruvčinský, Andras - střídal Herčík, Mareček, Borovička 

Komentář :
Dalším soupeřem nám byl opět hotel, tentokrát Huňáček.

Od začátku jsme se do soupeře doslova zakousli a nedali mu dýchat. Takže branky na sebe nedaly dlouho čekat a do půle jsme jich dali celkem 6.

Ve druhé půli jsme malinko polevili, hlavně dozadu a tak jsme soupeři v závěru dovolili korigovat. Ale i my jsme přidali další pěkné branky a tak jsme nakonec dosáhli desítky.

Nemá se cenu více rozepisovat, soupeře jsme jasně přehráli a to jmse ještě minimálně dalších 5 šancí nedali. Příště to ale bude určitě jiná káva, Junior se jistě takhle snadno nedá.

--------------------------------------------------------------------------------------------

7.kolo

SG Junior - SG Újezd 0:2 (0:2)

Branky : Herčík, Cába

Sestava : Dráb - Otcovský, Andras, Veselovský, Mareček - Mora, Cába, Sochovič, Haláček - Mruvčinský, Beránek - střídal Herčík, Grabinský, Jirsa P., Jirsa M. 

Komentář : 
V dalším kole přeboru SG jsme zavítali na koberec do Malešic, kde hraje zápasy SG Junioru.

Domácí začali poměrně zhurta a tak jsme se měli od začátku co ohánět. Naštěstí jsme úvodní tlak ustáli a udeřilo na druhé straně. Nejdříve se neprosadil Mruvča, pak střelu Pavla Jirsy zablokovala obrana ale odražený míč vrátil do branky Robert Cába - 0:1. Vstřelená branka domácí poněkud ochromila a tak jsme mohli navýšit vedení Mruvčou, který ale v koncovce selhal. A tak nám ke druhému gólu musel pomoci soupeř, když nechal trestuhodně postupovat na branku Herčuse, který chladnokrevně zavěsil - 0:2. Do konce poločasu jsme už domácí k ničemu nepustili a tak jsme se o přestávce těšili z dvoubrankového vedení.

Do druhé půle jsme vstoupili hodně zakřiknutě. Domácí nás zatlačili před naší branku, naštěstí toto obléhání nevedlo ke vstřelené brance. Několikrát nás zachránila vychýlená muška soupeře a taky 3 výborné zákroky Máry v bráně. My jsme se k domácímu vápnu dostávali pouze zřídka, doslova třikrát. Jednou vystřelil Mruvča hodně nepřesně, střela Pavla Jirsy byla o poznání lepší, ale šla těsně vedle. Největší naší šanci nedal Robert, když si naskočil na centr Martina Mory, ale domácí gólman prokázal svoje kvality. V posledních 10-ti minutách jsme ještě přežili 2 pološance domácích a tak jsme mohli slavit premiérové vítězství venku.

Dneska jsme zápas opravdu odbojovali a odměnou nám jsou 3 body. Ale sportovně musíme přiznat, že druhou půli nás domácí hodně přehrávali a v některých situacích jsme odolali pouze s vypětím všech sil.

Příště hrajeme ve středu 24.10. od 16:00 na Děkance

--------------------------------------------------------------------------------------------

8.kolo 

Trobico - SG Újezd 2:9 (0:5)

Branky : 5xHerčík, Mora, Mareček, Haláček, Andras 

Sestava : Dráb - Grabinský, Andras, Mora, Mareček - Jirsa M., Beránek, Sochovič, Haláček - Mruvčinský, Herčík - střídal Jirsa P.

Komentář :
K dalšímu venkovnímu zápasu jsme vyrazili na Děkanku.

Soupeř začal utkání pouze o osmi hráčích a než se sešel do počtu 11, už jsme vedli o čtyři branky. Do poločasu jsme přidali ještě jeden zásah a tak nebylo ve druhé půli vlastně o co hrát.

To se také projevilo na našem polevení a dovolili jsme soupeři vstřelit 2 branky. Nicméně v závěru jsme ještě pojistili naše vedení dalšími 2 brankami a od desítky domácí ušetřil Pavel Jirsa, který svoje 3 vyložené šance doslova zazdil.... Škoda že v šancích nebyl Herčus, ten měl dneska opravdu nabito :-)), celkem 5 zásahů !!

Příští týden to bude ale asi složitější oříšek, ale když vyhrajeme, tak můžeme být přes zimu na bedně !

------------------------------------------------------------------------------------------

 9.kolo 

 SG Újezd - SG Ruzyně 1:2 (1:1)

Branky
: Cába

Sestava : Dráb - Mora, Andras, Veselovský, Otcovský - Jirsa P., Cába, Sochovič, Haláček - Mruvčinský, Beránek - střídali Grabinský, Odvárka, Herčík 

Komentář :

Poslední zápas podzimu jsme sehráli pod umělým světlem na Blatově.

Od začátku bylo jasné, že nás rozhodně nečeká lehký úkol a zápas bude vyrovnaný. Navíc na těžkém terénu každá chyba mohla znamenat nebezpečí. Po úvodním oťukávání jsme se osmělili my, když nejdříve Andy vyzkoušel z dálky velikost sítí za brankou, ale druhý pokus už byl výrazně vydařenější a brankář hostí vytěsnil jen s velkou námahou na roh. Za chvilku jsme se už ale radovali, když Mruvčův centr poslal do branky Robert - 1:0. I nadále byl k vidění dle mého názoru poměrně nadprůměrný zápas, bohužel jsme těsně před poločasem vyrobili několik chyb v řadě, kdy se nám nepodařilo odkopnout míč dostatečně razantně a soupeř vyrovnal - 1:1.

Druhá půle byla v podstatě kopií té první. My jsme zahrozili střelou Ríši, která trefila tyč, gólmana do zad ale bohužel se vykutálela ven z branky. Pak jsme bohužel ztratili míč uprostřed hřiště a soupeř nás potrestal - 1:2. Do konce zápasu jsme se snažili o vyrovnání, šance nebo pološance nějaké byly, bohužel se nám je nepodařilo proměnit a tak soupeř slavil nejen vítězství ale i celkové první místo v přeboru po podzimní části.

Škoda, na remízu jsme minimálně měli. V takto vyrovnaném zápase rozhodují maličkosti a bohužel nám tentokrát chybělo i trochu štěstíčka, aby jsme nějaký bod urvali.

--------------------------------------------------------------------------------------

Jinak děkuju všem za podzimní část a doufám že v jarní části se budeme scházet minimálně stejně jako na podzim a budeme se fotbalem hlavně bavit !!

Díky Andy