tabulka
PFS - oficiální tabulka Pražského fotbalového svazu

Výsledky odehraných zápasů všech týmů I.B třídy-skupiny B.

Ďáblice - FK Újezd nad Lesy 5:1

V sobotu 23.8 nastoupila rezerva újezdských mužů k prvnímu mistrovskému utkání. Béčko zavítalo na půdu Ďáblic, kteří jsou specifickým týmem, protože jsou kvalitně někde úplně jinde, než je „B“ třída a jen méněkvalitní „A“ tým jim brání v postupu výš. Trenér Béčka Křelina to označil, jako tým v týmu.
   Utkání začalo podle očekávaného scénáře. Soupeř na nás vletěl a hned od začátku byla vidět jasná převaha ze strany domácích. K největší šanci snad celého utkání jsme se však propracovali my, když Plašil ukázkově pronikl po pravé straně a šikmo proti brankáři Ďáblic naservíroval 100% gólovou příležitost Damborskému před prázdnou bránu soupeře. Bohužel štěstěna nás první utkání nedržela za ruku. Damborskému míč sklouzl po kopačce a míč skončil sice za brankovou čarou, leč vedle tyče.
   Byla to naše prakticky jediná velká příležitost v prvním poločase. Soupeř byl opravdu kvalitní, přehrával nás na všech frontách a rychlostně byl dokonce o několik front jinde. Není se proto čemu divit, když jsme odcházeli do poločasové přestávky za stavu 4:0 a to musím podotknout, že Havel ještě několik domácích příležitostí zkušeně zlikvidoval. Alespoň jedno nás tedy může těšit a to, že náš šedivý brankář opět naše sílu mládí a mezi tyčemi si počíná jako pouze mírně unavený tygr.
   Druhý poločas nepřinesl nijak velkou změnu. Ďáblice mají ve svých řadách opravdu velezkušené hráče a zbytek doplnili neskutečně rychlými mladými posilami. Všem zkušenostem u nich vévodí kapitán Mašek, který si zahrál i na ligové scéně a jeho přínos týmu je neocenitelný, jak po fotbalové stránce, tak po psychické a vůdčí. Uvízli jsme na mrtvém bodě a valil se na nás jeden útok za druhým.
   I tak se objevili nějaké světlé momenty na naší straně, zejména pak po příchodu spasitele ze závěru loňské sezóny dorostence Andrase, který náš pohyb v útočné polovině opět rozpohyboval a oživil. Odměnou nám tedy mohlo být závěrečné snížení na 6:1, které obstaral právě příchozí kanonýr.
   Závěr utkání už se dohrával v klidném tempu. Soupeř se s dostatečným náskokem nikam nehnal, zvolnil tempo a vynechával souboje. Tím jsme se my dostali trošku do hry a podařilo se nám ještě několikrát ohrozit branku, bohužel to štěstíčko si opravdu vzalo dovolenou, protože jak Andras, tak Damborský pouze odzvonili půlnoc na tyčkách.
   Snad se k nám štěstí přikloní v dalším zápase, na úvod jsme dostali velice těžkého soupeře, tak doufám, že si příště spravíme chuť.

FK Újezd nad Lesy - Háje  2:5

Vršovice - FK Újezd nad Lesy 0:1

Nedělní odpoledne 7.9 zavítal náš „B“ tým na půdu Vršovic. Sestava byla posílená zkušeností v zadní řadě v podobě Tomáše Zemana z „Áčka“, a byl to právě kapitán Zeman, kdo do naší hry přidal potřebný řád.
   Vršovice do nás vletěly hned od prvních minut velmi agresivně a hned v úvodních minutách si vypracovali řadu vyložených příležitostí. Nicméně našeho brankáře Pecha silně podezírám z čarodějnictví, protože způsob jakým zaklel naší branku, hraničí s hodně, ale hodně černou magií.
   Soupeř se mohl snažit horem dolem a míč za čáru protlačit prostě nedokázal.
   Ani my jsme ovšem nezůstali s šancemi pozadu. V zápase nám vycházela kombinace a tak se nedlouho po velkých šancích Vršovic ocitl úplně osamocený před brankářem Votánek, který ovšem střelou po zemi pod padajícího gólmana neuspěl.
   O chvilku později jsme mohli jít do vedení. Malý si míč krásně prohodil do vápna a bránící hráč ho stáhl k zemi. Nařízenou penaltu však Bednář neproměnil a utkání zůstávalo na vzhledem k průběhu těžko uvěřitelném vyrovnaném stavu 0:0. Stejný stav vydržel i do poločasu.
   Do druhé půle jsme nastoupili s jednou změnou. Malého vystřídal Šebesta. Utkání se hrálo ve velmi vysokém tempu, šance na obou stranách, pro diváka atraktivní podívaná. Jen ty góly nepadaly.
   Vše se změnilo v 70.minutě zápasu, kdy Šebesta napřáhl z 30 metrů a táhla střela skončila za brankářem usazená pod břevnem, ukázkový gól.
   Vršovice byly chvilku pořádně zaskočené, protože i přes naše časté šance to byly především domácí, kdo byl více ve hře. Po pár minutách se ale oklepaly a vletěly do nás v novém náporu. Na naši obranu se valil jeden útok za druhým. S přibývajícími minutami se však na straně Vršovic kupily chyby. Psychika domácího týmu byla narušena a my jsme po hektickém konci, kdy se hrálo nahoru dolu bez přerušování, mohli vítězně zakřičet.
   „Béčko“ získalo první tři podzimní body na hřišti silného soupeře a to se velmi cení. Zásluhu nese především neprůstřelný brankář, štěstí a zlatá Šebestova kopačka.

Sestava: Pecho-Fučík,Folauf,Zeman,Gruber-Malý,Cikhart,Votánek,Bednář-Plašil,Damborský

FK Újezd nad Lesy - PSK Union 4:5

Dukla Jižní město - Fk Újezd nad Lesy 7:0

Fk Újezd nad Lesy - Třeboratice   1:2(0:1)

Sobotní odpoledne 27.9 bylo ve znamení fotbalu, konkrétně duelu mezi domácím „B“ týmem Újezdu a Třeboradického „B“ týmu.
   Újezdští se v poslední době perou s marodkou a nedostatkem hráčů, na sestavě je to poté znát. Tak jako tak jsme do zápasu vstoupili aktivně a hned zkraje si vypracovali několik nadějných příležitostí, které však gólem neskončily.
   V největší šanci snad celého zápasu se ocitl Bárta, když si na penaltě zastavil zpětný míč a pak u všech svatých svůj „pokutový kop“ neproměnil.
   Újezd hrál aktivně a vytvářeli jsme si mnoho šancí, hrál se i poměrně pohledný fotbal, jen nejsme schopní vytěžit z našich šancí maximum v podobě gólů.
   Třeboradice udeřily z nevýrazné šance, když se několik metrů před vápnem zahrál přímý kop a střelec zatočil míč kolem zdi a s přispěním tyčky ho procedil do branky. Brankář Havel se po míči natahoval marně. Inkasovaný gól byla velká škoda, protože Újezd byl lepším týmem a přímý kop byla první střela hostů na branku.
   Do poločasu se skóre neměnilo. Po přestávce jsme pokračovali v marném dobývání soupeřovy obrany. Bohužel, ačkoliv jsme byly stále lepší, vytoužený gól nepřišel.
   Naopak Třeboradice zvýšily svůj náskok, když po sporném zákroku ztratil míč Sochovič, který po zákroku zůstal ležet, a hosté příležitost využily.
   V závěru utkání pak jen Damborský dokázal korigovat celkový výsledek na 2:1, nicméně prohra byla hořkou pilulkou, protože jsme měli více ze hry a celkově jsme byli lepším týmem na hřišti. Snad se k nám fotbalové štěstí přikloní za týden na Junioru.

Junior - Fk Újezd nad Lesy  1:4 (0:2)

Nedělní odpoledne 5.10 nám přineslo souboj dvou týmů z dolního konce tabulky. Na nepohodlné umělce, jedné z nejhorších v Praze, hostil domácí Junior Praha, Újezdské „Béčko“.
   Jelikož jsme potřebovali body jako sůl, přišly nám posily z „A“ týmu, který odehrál svůj zápas v sobotu.
   Zkušený stoper Zeman posílil naše zadní řady a vnesl klid a řád do obrany. Vprostřed hřiště operoval ve velké formě hrající Křelina spolu s Šebestou, který po zranění opět nabral starý vítr do plachet. V v brance se opět představil čaroděj Pecho.
   Utkání začalo z obou stran poměrně nervózně. Velký problém nám dělal umělý povrch, především ze začátku. Na úroveň hry měl nepříjemný povrch velký dopad, ani soupeř, který by měl být na domácí hřiště zvyklý, se nedokázal vyvarovat nepřesnostem.
   Hrál se nakopávaný fotbal, který krásou příliš nevynikal. I přes nepříznivost terénu a malého hřiště jsme měli ze hry více než Junior. Jen do zakončení se nám nedařilo dostávat se. Naopak domácí, co ztráceli v kombinaci, to doháněli ve střelbě a nebezpečnosti před brankou a dostávali se tak do velkých příležitostí.
   Asi největším ohrožením naší branky se stal přímý kop jen několik metrů za hranicí šestnáctky za stavu 0:0, který byl skvěle a hlavně prudce kopnutý kolem zdi na přední tyč. Naštěstí v brance stál opět jistý Pecho a fantastickým zákrokem vyrazil na roh.
   Nejistota z újezdských spadla v polovině poločasu, kdy se po pěkné akci na jeden dotek dostal před brankáře Křelina a svou šanci proměnil. Druhý gól pak ještě před přestávkou přidal Petr Damborský, který předvedl akci klasifikovanou jako fotbalovou lahůdku. Jeden na jednoho s obráncem, ve vzduchu, tam, zpátky, tam, zpátky, pojď sem, kam jdeš? 2:0.
   Po poločase se zápas začal přiostřovat. Junior tvrdě napadal a naši hráči si to nenechali líbit, zvlášť Křelina uměl na tvrdou hru pádně odpovědět. Hlavní sudí řídil zápas s velkým přehledem, jedinou kaňkou budiž mu zákrok domácího brankáře na Damborského, který nebyl posouzen jako nedovolený, ačkoliv újezdský útočník dostal pěstí.
   Nazlobené reakce našich vyústily v uražení pomezního rozhodčího, který nám od té doby mával každého, kdo se k ofajdu jen přiblížil.
   Zápas nabíral čím dál rychlejší spád. Naštěstí se nám podařilo zvýšit náskok na tříbrankový, když se do pěkně zahraného rohového kopu Šebesty položil Křelina a exklusivní rybičkou zvýšil na 3:0.
   Junior se za tohoto stavu nevzdal a udeřil na nás svými posledními zbytky sil a podařilo se mu nás na několik minut zatlačit hluboko do defenzívy. Nápor vykrystalizoval ve snížení na 3:1.
   Na nic víc se ale domácí nezmohli, protože Újezd udeřil počtvrté, když se k vlastní odražené dostal Bárta a napodruhé překonal obranu i brankáře a upravil na konečných 4:1.
   Z umělé trávy na Junioru vezeme velmi cenné tři body, protože na Junioru se moc často neboduje. Skvěle chlapi!

Fk Újezd nad Lesy - ČZU   3:2

Zápas s ČZU Praha, která je poslední, byl velmi důležitý pro zajištění pozice v tabulce. Nicméně vyhlídky nebyly zrovna optimistické, poněvadž jsme museli nastoupit ve značně poslepované sestavě. Dorost hrál ve stejnou dobu jako my a Áčko hrálo po nás. Marodka a chybějící hráči Béčka pak byli velmi znát.
    K tomu všemu pro nás utkání vůbec nezačalo dobře. Soupeř udeřil hned zkraje zápasu, když se hostující útočník prosadil v malém vápně po zahrané standartce.
   Dotahovat zápas hned v úvodu není nikdy lehké. Naštěstí se nám podařilo ještě do poločasu vyrovnat. Trefil se Bárta z penalty, kterou proměnil s ledovým klidem do pravé šibenice.
   Hra byla vyrovnaná z obou stran, šancí poskromnu, hodně soubojů o míč ve středu hřiště, i tak jsme nakonec měli lehkou střeleckou převahu.
   Do druhého poločasu jsme nastupovali s jasným cílem, rychle vstřelit branku, protože nástup do druhé části bývá často klíčový. Vstřelit branku se nám podařilo až v 60.minutě, když se prosadil probuzený střelec Damborský.
   Radost však netrvala příliš dlouho. O tři minuty později bylo vyrovnáno, když hosté proměnili brejk, který zakončovali z bezprostřední blízkosti s trochou štěstí pod padajícím Pechem.
   Začalo těžké dobývání obrany ČZU, které začalo nebezpečnými protiútoky. S blížícím se koncem zápasu nám docházel dech, vzhledem k nemožnosti střídat.
   Tak jako takjsme to byli my, při kom stáli všichni fotbaloví svatí. Bárta v 90.minutě utekl obráncům a přehodil brankáře hostů. Vítězství 3:2, nepřesvědčivé, vybojované, ale sladké. Újezdské Béčko vyhrálo druhý zápas v řadě.

Cholupice  -  Fk Újezd nad Lesy

Po vítězném zápase s ČZU doma a zdolání Juniorské umělky, jsme hodlali navázat na vítěznou sérii na hřišti v Cholupicích, kde nás hostilo jejich „Béčko“.
   Hrálo se netradičně v sobotu dopoledne a za přítomnosti dočasného nového trenéra Krejčího (bývalý nekopa), protože trenér „B“ týmu je po operaci (hodně štěstí Petře).
   Sestava se po lehké krizi s ČZU doplnila o tři dorostence. Hned se nás tak sešlo šestnáct, což už je daleko lepší, než dvanáct.
   Do zápasu jsme vstoupili jako ještě do žádného jiného. Hned od začátku jsme byli aktivnějším týmem, vytvářeli jsme si šance. Hráli rychle, důrazně a to na domácí platilo.
   Odměnou nám byl první gól, který vstřelil Veselý, když se dostal v malém vápně k odražené střele po rohovém kopu. Hned o chvilku později to bylo 2:0, když utekl obráncům od půlky Damborský a svou šanci proměnil.
   Do druhého poločasu jsme nastoupili hladoví po dalších gólech. Díky skvělému nasazení se nám to podařilo. Do šedesáté minuty to bylo již 5:0, když se trefil Cikhart, Votánek a opět Damborský.
   Takové vedení už vypadalo značně nadějně a povzbudivě. Soupeř byl morálně na dně, ale zápas nehodlal zabalit. Domácí zápas pořádně přiostřili a rozhodčím se začal zápas vymykat. Světelné tabule na které svítilo skóre na nás zapůsobilo jako velmi účinné anestetikum.
   Cholupice se chopili šance a podařilo se jim snížit na 1:5, když se útočník ocitl ve vápně za naší obranou a nekompromisně zamířil k tyči.
   Naštěstí to bylo jediné, na co se domácí zmohli, protože my jsme se opět začali soustředit na hru a vytvořili si ještě několik zajímavých příležitostí. Zápas zakončil v úplném závěru symbolicky hattrickem Damborský a jen potvrdil, v jaké je pohodě a jakou chytil v posledních zápasech vynikající střeleckou formu.
   Újezdské Béčko uspělo i na hřišti Cholupic a prodloužilo vítěznou sérii na 3 zápasy v řadě.

Benice - Fk Újezd nad Lesy 0:1(0:1)

Pecho

Gruber     Malý    Mareš    Sochovič

Folauf(80.čermák)

Plašil (65.Boroviočka)            Votánek     Fučík(55.Foltman)

Bárta    Křelina

Další utkání hrála naše rezerva proti Benicím, jelikož soupeř nemá vlasní hřiště, tak se hrálo v Uhříněvsi na umělce. Umělka byla tvrdá a ještě malá, takže místo fotbalu se hrála nakopávaná. Tento povrch nám vůbec nevyhovoval. Jedinou branku vstřelili domácí v prvním poločase. V druhém poločase jsme se z naší strany snažili o lepší fotbal . Bohužel jsme se nechali vyprovokovat nepřesným výkonem rozhodčího a místo fotbalu jsme s ním neustále něco řešili. Díky tomu jsme se špatně koncetrovali na závěrečný nápror. Největší radost z toho měl pomezní rozhodčí Hruška, který s radostí jeho vlastní nás ještě vytáčel víc. Takže jsme se nemohli divit, že v závěru neodpískal penaltu proti domácím za ruku. Bohužel jsme nenavázali na předchozí tři vítězství v řadě a hlavně jsme nezvládli vlastní chování.

Jarní část

Háje – Fk Újezd nad Lesy   3:1(3:1)

Pecho

Sochovič      Mareš    Malý    Fučík

(80.Foltman)                          (55.Podlipný J.)

Otopal

Folauf                  Novotný       Urban

Křelina       Damborský

Branky: Folauf

Hráno v neděli 29.3. od 15 hod

Druhé utkání jsme hráli opět na “milované“ umělce. Domácí se do nás pustili s velkou vervou, ale my jsme jim ze začátku dobře sekundovali. V 5 min. vybojoval Damborský na půlce míč a utíkal z úhlu na domácí branku a ze středu ještě k tomu všem zdrhnul Křelina, který si připadal  jak na opuštěném Václaváku, nikdo nikde,  ale Damborský zřejmě oslepnul a kolegu neviděl a nesmyslně zakončil.  Domácí nás za to  potrestali a dali první gól.

Naštěstí jsme  díky Folaufovi hned srovnali, který vymetl pavučinu z dobrých 18m.

Bohužel to bylo z naší strany  v první půli všechno. Domácí měli šikovné rychlé kluky a ty naší obraně pořádně zatápěli. Obzvláště na krajích to byl někdy průchoďák.  Hráči se zřejmě dívali na sobotní reprezentaci jak se rozehrávají standartky  a „poučili“ se z toho. Takže díky tomu se řítili v 20 min. na naší branku čtyři domácí na naše dva obránce a bylo to 2:1. Vrcholem našeho chaosu v obraně byla penalta, kterou vyrobil Fučík.

Do druhého poločasu vstoupil jiný Újezd. Z naší strany jsme zvýšily  tempo a zatkli dost často domácí na jejich půlce. Z tlaku jsme snížili díky Křelinovi, ale pro údajný offsaid nebyl gól uznán. Ještě jsme si vypracovali další možnosti, ale ani o jedné se nedá říci, že to byla tutovka.

Díky tomu domácí vyhráli zasluoženě.

Fk Újezd nad  Lesy B - SK Vršovice B 2:1(1:0)

Pecho
Sochovič  Mareš    Malý   Moudrý
                     Folauf
Plašil                   Křelina            Borovička
(65.Podlipný D.) (60.Podlipný J) (82.Urban)
               Damborský       Brabec
                                       (80.Fučík)

Branky:Malý penalta, Damborský

Na toto utkání jsme se těšili, protože jsme konečně hrály na trávě. Začali jsme velmi dobře, aktivita byla na našich kopačkách a tlačili jsme se před hostující branku, Bohužel toto netrvalo dlouho a Vršovice srovnaly krok. V 45 min se snažil Damborský prokličkpovat až do branky, ale byl faulován a z penalty se Malý nemýlil. Takže gól do šatny.
 Bohužel hosté v 55 min po skrumáži vyrovnali. Po chvilce  jsme musely zasahovat do sestavy, protože se zranil Křelina a o pět min šel dolů Plašil. Bohužel tyto výměny nám moc nepomohly a Vršovice nám dělaly velké problémy.
V 70 min po dlouhém výkopu našeho golmana utekl Damborský a hostujícímu brankáři nedal šanci. O pět min později se mohlo opakovat to samé ,ale tenhle útěk Damborskému nevyšel.  Ke konci utkání nám docházaly síly a o první jarní vítězstvi jsme se bály.
Získaly jsme první jarní body, ale z naší strany to nebylo hezké utkání. Chyběla přesnost a fotbalovost. Alespoň nás zdobila bojovnost a díky tomu zůstaly body doma.

PSK Union Strašnice - Fk Újezd nad Lesy       4:2(3:0)

Branky:2x Damborský

Sobotní dopoledne hostil PSK Union na své půdě Újezdský „B“ tým. Hřiště PSK je jedno z největších v Praze, stejně jako újezdské , tudíž výhoda (či nevýhoda) velkého hřiště neměla být ani na jedné straně.
     Újezd nastoupil ve značně poslepované sestavě. Mnoho hráčů chybělo a trenéru Křelinovi nezbývalo, než sáhnout pro rezervní vysloužilce z pomyslné újezdské vitríny. Lavičku náhradníků tedy obohatil mladíček staré gardy Ryšavý. Do základní jedenáctky se pak podíval Svoboda, který svou kariéru v újezdském fotbale ukončil teprve minulou sezónu kvůli zdravotním problémům a připojil se k tzv. „Mužům za klandrem“.
     Domácí, sídlící na třetím místě tabulky, na nás vletěli hned od úvodního hvizdu. Ambice na postup se ukázaly jako oprávněné, protože po prvních 15 minutách vedli domácí již 3:0. Újezd vyrobil několik chyb v obraně. Především krajní obránci nestačili zachytávat rychlé útoky po krajích a soupeř nemilosrdně trestal. Újezdští byli nástupem do zápasu tak zaskočeni, že v první čtvrtině zápasu chybovali snad úplně ve všem.
     Po neblahém vstupu do zápasu vznikla i potyčka s rozhodčím, který několikrát špatně vyhodnotil situaci, a podráždění hosté dávali nevoli hlasitě najevo. Rozhodčí reagoval dvěma žlutými kartami na naší straně.
     Zápas se ve druhé polovině prvního poločasu uklidnil. Soupeř polevil z úvodního náporu a nepůsobil tolik nebezpečně. Hosté se snažili polevení soupeře potrestat. Směrem dopředu jsme si vypracovali několik příležitostí, ale většina se nedočkala zakončení. Světlým bodem prvního poločasu byl Svoboda, který byl často u míče a neúnavně sváděl souboje s obránci domácích. „Neúnavně“ se nakonec ukázalo lehce nadnesené, protože krátce před poločasovým hvizdem to u naše forwarda vypadalo na amputaci plic.
     Jak začal první poločas katastrofálně, tak druhý byl zrcadlovým odrazem. Aktivní újezdští si vypracovali několik šancí, které vyústily v odpískaný pokutový kop. Sám faulovaný Damborský penaltu s přehledem proměnil a utkání dostalo nový náboj.
     Bohužel soupeř přišel s až příliš rychlou odpovědí, kterou zvyšoval svůj náskok opět o 3 branky. Naštěstí obdržený gól nebyla pro újezdské rána do kolen a pokračovali v dobývání domácí svatyně. Druhý poločas byl s prvním nesrovnatelný. Dařilo se nám o poznání lépe a brankář domácích se musel mít na pozoru především před aktivním Damborským, který odehrál jeden ze svých nejlepších výkonů, Brabcem a Křelinou.
     Odměna za aktivitu hostů byla druhá vstřelená branka. Opět u toho byl Damborský, který využil zaváhání brankáře, který neudržel poměrně jednoduchý míč a doklepl balón hlavou do branky. Snížení na 4:2 vypadalo do zbytku zápasu nadějně, protože hra byla v tuto chvíli vyrovnaná a do konce zbývalo ještě spoustu času.
     Více štěstí jsme ovšem v zakončení neměli. Až do konce zápasu se hra přelévala z jedné strany na druhou a šance se střídaly na obou stranách. V závěru nás několika výtečnými zákroky podržel brankář, Pecho. Směrem dopředu pak hrozil Damborský a Křelina, který se posunul do útoku, ale i jeho zastavila pevná obrana domácích.
     I přes veškerou snahu jsme si z Unionu neodvezli ani bod. Škoda prospaného začátku, druhý poločas byl z naší strany bojovný a odhodlaný a ve druhé části jsme byli chvílemi lepším týmem.

Fk Újezd nad Lesy - Dukla Jižní město 2:7(0:6)

Branky:Damborský,Novotný

Proti soupeři z Dukly Jižní město se „Béčko“ představilo na domácím hřišti. Papírově silnější soupeř představoval druhý těžký zápas v řadě, ale byli jsme odhodlaní urvat ze zápasu přinejmenším bod.
Hosté však pro nás přichystali hodně studenou sprchu a se snu o bodech jsme vystřízlivěli již ve 25.minutě zápasu, kdy stav byl 0:3.
Stejně jako při minulém zápase s PSK Union byl soupeř lepší ve všech herních aspektech. Dukle se dařilo vše na co sáhla a nás naopak potápěly individuální chyby, které soupeř nemilosrdně trestal. Zejména pak bývalý ligový hráč Luděk Zelenka, který vstřelil 2 branky a byl výraznou postavou hry hostů.
Do poločasu jsme si odnášeli hrůzostrašné manko šesti gólů a v optimistický výsledek věřil už jen málokdo.
Naštěstí druhé poločasy máme vždy lepší. Ve druhé půli jsme se dostali více do hry, soupeř trochu polevil a dopustil se několika chyb, které vyústily v naše dva rychlé góly. Bohužel jsme v zápětí opět inkasovali a skóre 2:7 nakonec zůstalo až do konce zápasu.
Opět jsme nedokázali vstoupit do zápasu úspěšně a druhý zápas v řadě jsme zahráli první poločas katastrofálně. Druhou půli jsme však opět navzdory výsledku vyhráli, stejně jako minule. Snad se nám v příštím zápase podaří začít již od začátku zápasu.

Třeboratice B - Fk Újezd nad Lesy 0:1(0:1)