Zimní liga - Háje UMT (zápasy venku na Umt na 2x35 minut)

Výsledky zimní ligy na Hájích

Ne 29.11. - 8:30 h. - FKÚ - Háje "B" 5:2

g: Novák 4x, Šedivý

Sestava: Vaněček - K.Šimek, Hájek, Bláha, Vrba, Caldr, Karen, Novák, Anička, Šedivý, Vojta

V hodně improvizované sestavě jsme dokázali podat dobrý výkon v 1.zápase ZL a zaslouženě vyhráli. I přesto, že soupeř rozhodně nepatřil mezi žádná ořezávátka. Pochvalu zaslouží zejména posily ze st.přípravky. Matěj

Ne 11.1. - 8:30 h. - FKÚ - Čafc Praha 11:1(6:0)

g: Kousal 3x, Heteš 3x, Mirovský 2x, Caldr, Vrba, Karen

Sestava: Šedivý - K.Šimek, Max Šimek, Racko, Zdražil, Bláha, Caldr, Kousal, Karen, Vrba, Mirovský, Heteš

Krásný výsledek po pěkném výkonu. Pochvalu zaslouží všichni hlavně za 1.poločas, ve druhém už bylo na klucích vidět, že už se jim moc nechce běhat. Padali pěkné branky po pěkných akcích nebo střelách a dnes se na to dalo i celkem koukat. Pochvali i pro Šedivku v bráně, který až na jednu střelu ke konci zápasu pochytal všechno co na něj šlo a několikrát i dobře vyběhl. Jinak 2x hattricky Honzy a Dana byly odměnou za jejich dobrý výkon. Jen tak dál kluci, Matěj

Ne 18.1. - 15:00 h. - FKÚ - JM Chodov 2:1(1:1)

g: Heteš 2x

Sestava: Vaněček - K.Šimek, Hájek, Bláha, Vrba, Caldr, Racko, Heteš, Cikhart, Rybanský, Novák, Karen

Další zápas ZL se klukům vůbec nepovedl. Po celý zápas se klukům nedařila kombinace, chyběl důraz v soubojích a celkově větší chut a zápal pro hru. Dneska nemůžu nikoho nijak vyzdvihnout, protože zápas se opravdu nepovedl skoro všem. Myslím si, že kluci mají na daleko víc než na to co předvedli dnes. I přesto, že soupeř byl věkově asi o něco starší, tak kluci měli dnešní zápas zvládnout lépe. Dneska jsme prostě utrpěli výhru a měli velké štěstí, že soupeř neproměnil své šance. Budu doufat, že příští zápas bude o 100% lepší. Matěj

So 24.1. - 10:00 h. - FKÚ - Viktoria Žižkov 5:1(2:1)

g: Heteš 3x, Mirovský 2x

Sestava: Hájek - Vaněček, Zdražil, Racko, K.Šimek, Šedivý, Rybanský, Kousal, Caldr, Heteš, Karen, Mirovský

Dnes nás v zápase ZL čekal velmi silný soupeř a šlo zároveň o souboj prvních dvou týmů ZL. Ligové 2003 Viktorky nám od začátku zápasu ukazovali jak šikovní fotbalisté to jsou a zejména pohyb a práce s míčem v rychlosti dělali našim klukům velké problémy. První poločas jsme byli pořád pod mírným tlakem a zlobili jsme jen z brejků. I přesto jsme půli vyhráli díky důrazu Honzy Heteše 2:1. Druhá půle byla už trošku lepší, kluci si zvykli na rychlost a pohyb soupeře a začali také hrát více s míčem. Zároveň si myslím, že v druhé půli se projevilo, že někteří kluci byli o rok starší a Viktorka už ke konci moc nemohla. V sestavě jsme měli pár 2002 a zbytek 2003, ale nikdo se v zápase neztratil a všichni odevzdali maximum. Výhra potěší, ale Viktorka nám ukázali na čem musíme zapracovat. Práce s míčem v rychlosti, přesnost a pohyb na hřišti to jsou věci se kterými má stále většina kluků problémy. Matěj

Ne 8.2. - 10:00 h. - FKÚ - D.Počernice 7:1(4:0)

g: Mirovský 4x, Caldr, Heteš, Zdražil

Sestava: Hájek - K.Šimek, Vaněček, Bláha, Zdražil, Karen, Racko, Caldr, Mirovský, Heteš

Dnešní zápas ZL významně poznamenalo počasí. Celé hřiště bylo pokryto sněhem a terén byl velmi těžký. Navíc první poločas byl zkrácen kvůli sněhové vánici a druhý poločas jsme po dohodě se soupeřem také zkrátili s ohledem na zdraví kluků. Jinak na to jaký byl terén tak kluci předváděli pěknou kombinační hru a vytvářeli jsme si velké množství šancí. Mnoho z nich jsme ale řešili špatně, nebo nás vychytal šikovný brankář soupeře. Kluky jsem pochváli za pěknou hru, ale výsledek mohl být výrazně vyšší. Škoda, že dnes nevyšlo počasí....Matěj

Ne 15.2. - 12:00 h. - FKÚ - Viktoria Štěrboholy 11:4(5:3)

g: Šedivý 4x, Karen 2x, Vrba 2x, Caldr, Hájek, Racko

Sestava: Vaněček - K.Šimek, Hájek, Rybanský, Bláha, Cikhart, Šedivý, Vrba, Caldr, Racko, Tupý, Karen, Heteš

V 10.min odstoupil pro zranění (zlomená ruka ?) Honza Heteš.

Po ospalém začátku, kdy naše hra byla dost chaotická a postupně jsme prohrávali 0:1 a 1:2 jsme ještě do půle převzali otěže zápasu a otočili výsledek v náš prospěch. V druhé půli se naše hra značně zlepšila a na hřišti jsme jasně dominovali. Z naší strany bylo  vidět  i několik velmi pěkných akcí a při větší koncentraci a důrazu v zakončení mohlo být naše vítězství ještě větší.

So 14.3. - 13:00 h. - FKÚ - Háje JM "A" 1:4

g: Karen

Sestava: Šedivý, Hájek,Vaněček, K. Šimek, Racko, Karen, Vrba, , Bláha, Tupý, Caldr, Max Šimek, Zdražil, Rybanský

K poslednímu zápasu zimní ligy na Hájích jsme jeli s vědomím, že první místo v celém turnaji už nám nikdo nevezme, ale přesto jsme po hráčích chtěli, aby podali kvalitní a zodpovědný výkon a aby se s celou zimní ligou rozloučili dobrým výkonem.

V posledním zápase nás ale čekal možná nejtěžší soupeř a podle toho to také vypadalo. Hráči soupeře byli větší, rychlejší, silnější a celkově více fotbaloví. Přesto musím kluky pochválit za bojovný výkon, i když to v zápase vůbec neměli jednoduché, protože většinu času běhali bez míče. Nakonec jsme se ale v zápase přece jen jednou gólově prosadili, to když Karen chladnokrevně zakončil pěknou kombinační akci.

Nakonec bych chtěl klukům poblahopřát k celkovému prvenství v turnaji!! Dobrá práce!!

střelci na ZL: Heteš 9x, Mirovský 8x, Šedivý 5x, Novák 4x, Kousal 3x, Caldr 3x, Karen 4x, Vrba 3x, Hájek, Racko, Zdražil po 1