FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 6 (26%)
FB našeho FK ÚnL 2 (9%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 7 (30%)
Stránky FAČR fotbal.cz 6 (26%)
Jiné 2 (9%)
Celkový počet hlasů: 23

ZL Běchovice 2015

  Halová zimní liga SP – Běchovice 2015

(4+1, 2x25 min., podrobné informace na www.fkujezd – turnaje – ZL Bšchovice MF10)

 

Konečné pořadí

1.   Běchovičtí sršni               10     8   1   1    105:37    25

2.   SK Zeleneč                        10     8   0  2       98:36    24

3.   Aritma Praha 2004          10    8   0   2    133:38    24

4.   FK Újezd n.L.                     10    7   1   2     80:44     22

5.   TJ Kyje                                10    7   0   3     96:57     21

6.   SK Třeboratice                  10    4   0   6     41:33     12

7.   FK Brandýs Boleslav         10    4   0   6     59:54    12

8.   SK SláviaPraha-dívky        10    3   0   7     41:76      9

9.   TJ JM Chodov                    10    2   2   6     53:103    8

10. Aritma Praha 2005          10    1   1   8    39:96       4

11. FK Kavalier Sázava           10    0   1   9    30:149     1

 

6.hrací den, neděle 8.2.20185

13 hod., SK Zeleneč  - FK Újezd n.L.   6 :  4  (3:2)

Sestava: Hora F., Golka M., Vojta J., Fiala H., Dvořák S., Michalec T., Nykodým T., Laučík T., DeliAgata A., Mužík M., Ferbar D., Talač J.

Góly: Vojta, Michalec, Golka, Dvořák

14:50 hod., SK Slávia-dívky – FK Újezd n.L.   2 : 6  (0:1)

Sestava:  Golka M., Hora F., Tuzar M., Vojta J., Dvořák S.,  Michalec T., Nykodým T.,Fiala H., Drobný M.,  DeliAgata A., Mužík M., Vokurka J., Talač J.

Góly: Hora 3, Drobný, Dvořák, Fiala

 

Další výsledky 6.hracího dne:

SK Třeboratice – Aritma Praha 2004   5 : 2  (0:1)

SK Třeboratice – FK  randýs Boleslav   6 : 5  (4:0)

SK Zeleneč – Artitma Praha 2004   5 : 3  (0:2)

TJ Kyje – FK Brandýs Boleslav   9 : 3  (4:2)

TJ Kyje – Kavaliér Sáuzava   24 : 2  (11:1)

Aritma Praha 2005 – Kavalier Sázava   11 : 8  (4:6)

Slávia Praha-dívky - Běchovičtí sršni    1 : 6  (1:1)

Aritma Praha 2005 – TJ JM Chodov    8 : 8  (5:5)

Běchovičtí sršni – TJ JM Chodov    15 : 4  (8:3)

 

5.hrací den, sobota 31.1.2015

16:40 hod., Aritma Praha 2004 – FK Újezd n.L.   11 : 5  (5:2)

Sestava: Hora F., Vojta J., Michalec T., Golka M., Talač J., Nykodým T.,  Dvořák S., Laučík T., Uchytil F., DeliAgata A., Fiala H., Vokurka J., Ferbar D.

Góly: Uchytl 2, Vojta, Michalec, Golka

18:50 hod.,  FK Újezd n.L. – TJ Kyje   11 : 7  (7:2)

Sestava: Golka M., Tuzar M., Suchánek Š., Hora F., Novák J., Vojta J., Uchytil F.

Góly: Novák 7, Hora 2, Uchytil 2

Další výsledky 5.hracího dne:

Běchovičtí sršni – Kavalier Sázava   25 : 1

Běchovičtí sršni – Aritma Praha 2005   12 : 3

Slávia Praha-dívky – Kavalier Sázava   9 : 3

SK  Zeleneč – Aritma Praha 2005   9 : 2

Slávia Praha-dívky – FK Brandýs Boleslav    2 : 5

 SK Zeleneč – JM Chodov   12 : 4

Aritma Praha 2004 – FK Brandýs Boleslav   21 : 3

SK Třeboratice – JM Chodov   0 : 3  (kont.)

SK Třeboratice – TJ Kyje   0 : 3  (kont.)

 

4.hrací den, sobota 24.1.2015

13:55 hod., SK Třeboratice – FK Újezd n.L.   1 : 11  (1:3)

Sestava: Golka M., Hora F., Vojta J., Novák J., Uchytil F., Nykodým T., Suchánek Š., Fiala H., Talač j., DelikAgatqa A., Mužík M.

Góly: Novák 6, Uchytil 3, Fiala, Golka

15:45 hod., Aritma Praha 2005 – FK Újezd n.L.   1 : 5 (1:2)

Sestava: Hora F., Suchánek Š., Vojta J., Golka M., Drobný M., DeliAgata A., Mužík M., Laučík T., Talač J., Nykodým T., Tuzar M., Michalec T.

Góly:  Michalec 2, Hora, Golka, Talač

 

Další výsledky 4.hracího dne:

Aritma Praha 2004 – Běchovičtí sršni   13 : 4  (9:0)

Aritma Praha 2004 – Kavalier  Sázava   20 : 0  (5:0)

TJ Kyje – Běchovičtí sršni   5 : 12   (1:7)

SK Třeboratice – Kavaliér Sázava   13 : 1   (4:0)

TJ Kyje – SK Zeleneč   5 : 4   (3:2)  

Slávia Praha-dívky – SK Zeleneč   3 : 12   (2:7)  

Slávia Praha-dívky – JM Chodov   5 : 7   (3:3)

Aritma Praha 2005 – FK Brandýs Boleslav   4 : 9  (2:4)

JM Chodov – FK Brandýs Boleslav   4 : 10   (1:7)

 

 

 

3.hrací den, neděle 11.1.2015

14:15 hod., Kavalier Sázava – FK Újezd n.l.   5 : 10  (3:6)

Sestava: Hora F., Tuzar M., Suchánek Š., Fiala H., Novák J., Nykodým T., Michalec T., Golka M., Drobný M., DeliAgata A., Vojta J., Vokurka J., Talač J.

Góly: Novák 4, Fiala 2, Drobný 2, Michalec, Golka

15:30 Hod., FK Brandýs-Boleslav  - FK Újezd n.L.   5 : 9  (2:3)

 Sestava: Golka M., Dvořák S., Suchánek Š., , Hora F., Uchytil F., Nykodým T., Michalec T., Laučík T., Drobný M., DeliAgata A., Vojta J., Ferbar D.., Talač J.

Góly: Hora 3, Uchytil 2, Dvořák, Nykodým, Vojta, Drobný

 

 

Další výsledk3. hracího dne:

Aritma Praha 2005 – SK Třeboratixce    2 : 8  (1:3)

Aritma Praha 2005 – Aritma Praha 2004   1 : 14  (0:7)

Slávia Praha dívky – SK Tředboratice   4 : 3  (1:1)

TJ Kyje – Aritma Praha 2004   6 : 14  (3:7)

TJ Kyje – Slávia Praha dívky    11 :  1  (6.1)

SK Zeleneč – Kavalier Sázava   17 : 1  (6:1)

Běchovičtí sršni – FK Brandýy-Boleslav   8 : 3  (5:1)

Běchovičtí sršni – SK Zeleneč   7 : 4  (5:3)

 

 

2. hrací den:

9 hod. ,   FK Újezd n.L. – JM Chodov   17 : 4  (9:1)

Sestava: Golka M., Šimek M., Vojta J., Hora F., Novák J., Michalec T., Nykodým T., Laučík T., Drobný M., Vokurka J.

Góly: Novák 5, Šimek 5, Hora 3, Drobný 3, Michalec 2, Vojta

10:15 hod.,  FK Újezd n.L. – Běchovičtí sršni   2 : 2  (1:1)

Sestava: Golka , Tuzar M., Suchánek Š., Fiala H., Uchytil F., Deli Agata A., Dvořák S., Ferbar D., Talač J.

Góly: Uchytil, Dvořák 

 

Další výsledky 2. hracího dne:

Kavalier Sázava – JM Chodov   7 : 7  (4:5)

SK Třeboratice – Běchovičtí sršni   1 :14  (1:6)

Kavalier Sázava – Brandýs Boleslav   2 : 13  (1:4)

SK Třeboratice – SK Zeleneč   4 : 20

Brandýs Boleslav – SK Zeleneč    3 : 9  (1:6)

 

 

Výsledky 1.hracího dne:

JM Chodov – TJ Kyje   6 : 13  (1.6)

JM Chodov – Aritma Praha 2004   6 : 15  (2:10)

Aritma Praha 2005 – TJ Kyje   4 : 12  (3:6)

Aritma Praha 2004 – Slávia Praha dívky   20 : 3 (9:2)

Aritma Praha 2005 – Slávia Praha dívky   3 : 11 (3:7)